Investice do nemovitostí pro každého 

Postavte svou finanční budoucnost na stabilních základech. Nemusíte být vlastníkem. V Investown investujete od 500 Kč a přitom si zajistíte stálý zdroj příjmů z nemovitostí. 

Ve spolupráci se
Seed Starter České spořitelny logo

Přidejte se k více než 50 000 investorům, kterým chodí příjem ze 200 nemovitostí po celé ČR

Velká spokojenost, stabilní pasivní příjem, doporučuju.

Danny_made
App Store recenze

O Investown jsem se dozvěděla od kamarádky. Jako studentka si nemůžu dovolit vyšší částky a myslela jsem si, že je pro mě investování pasé. S Investownem není. Inflace mi nepolyká peníze na účtě a já neutrácím za blbiny. Vybírat si mezi novými byty je jako hrát monopoly ve skutečnosti. Skvělý!

Šárka, studentka
P2P.cz recenze

Boží věc. Investicím moc nerozumím, ale tohle se mi zdálo hrozně jednoduché. Appka je přehledná, snadná na používání. Hned vidím, co potřebuji.

Milan
Google Play recenze

"Řešení, jak investovat do nemovitosti již od pěti set korun. Jeden z posledních bytů v hodnotě 2,2 milionu korun byl uživateli proinvestovaný za 67 minut."

"Po roce působení má zhruba 40 tisíc uživatelů. Stal se první investicí fondu Seed Starter České spořitelny a získal i podporu fondu Lighthouse Ventures."

"Investown používá k vyhledávání vhodných bytů po celé republice speciální software, který umožňuje předběhnout realitní investory."

I vy si můžete sáhnout na finanční nezávislost

Zatímco tradičně bylo potřeba disponovat velkou hotovostí nebo se uvázat dlouhou hypotékou, dnes máte na dosah ruky investování na míru 21. století. Ať už chcete dosáhnout svých finančních cílů rychleji, zhodnotit úspory či vydělávat, i když zrovna nesedíte v kanceláři, investování do nemovitostí je teď dostupné i pro vás.

My pro vás vyhledáme byty s vysokým tržním potenciálem Co týden, to nové nemovitosti se zhodnocením až 7 %. Vy máte přístup ke stabilním ziskům z těchto nemovitostí kdekoliv po Česku. A začít můžete s pětistovkou. 
  • Bez limitů

    Nic vám nebrání začít odkládat peníze do budoucna. Appku zprovozníte do 2 minut, investujete od 500 Kč. Počet bytů, do kterých investujete, nemá strop. 

  • Bez rizika

    Nemovitosti mají pevný základ. Hodnota vaší investice nemůže klesnout a váš měsíční zisk zůstává fixní nezávisle na situaci na trhu. 

  • Bez závazků

    Nulový poplatek za vstup či správu účtu. V případě, že se rozhodnete jít o dům dál, můžete hned nabídnout investici k prodeji. Za tohle jediné si bereme nízký poplatek, a to 0,9 % z celkového vkladu.

Vhodné pro nové i zkušené investory

Kolik vyděláte je přímo úměrné vložené částce
Jednorázově vloženo:
Zhodnocení:
Délka investice:
Roční zisk:
Po 24 měsících máte:
500 Kč
7 % p.a.
24 měsíců
35 Kč
570 Kč
5 000 Kč
7 % p.a.
24 měsíců
350 Kč
5 700 Kč
50 000 Kč
7 % p.a.
24 měsíců
3 500 Kč
57 000 Kč
Jednorázově vloženo
Zhodnocení:
7 % p.a.
Délka investice:
24 měsíců
Roční zisk:
35 Kč
Po 24 měsících máte:
570 Kč
Zhodnocení:
7 % p.a.
Délka investice:
24 měsíců
Roční zisk:
350 Kč
Po 24 měsících máte:
5 700 Kč
Zhodnocení:
7 % p.a.
Délka investice:
24 měsíců
Roční zisk:
3 500 Kč
Po 24 měsících máte:
57 000 Kč

Peníze z nemovitostí
bez práce 

Umělá inteligence vyvinutá Investown analyzuje tisíce realitních příležitostí, ze kterých naši zkušení experti vybírají ty nejvýnosnější.

Spolu s tím zajistíme, aby byl byt vytěžený spokojenými nájemci. Vy jen sledujete push notifikace, abyste u nové investice byli jako první. 

Investown Premium

Když se s námi naučíte v investicích chodit, můžete si cestu k finančním cílům ještě víc urychlit.

Stačí zainvestovat do 10 a více nemovitostí a automaticky se vám odemkne exkluzivní Premium program, kde najdete investiční příležitosti s bonusovým zhodnocením. 

Nejoblíbenější investiční platforma roku

Na začátku byla myšlenka zpřístupnit investování do nemovitostí, kterému věří ikony jako Warren Buffet, Guy Kiyosaki, ale i 66 % Čechů, na dosah komukoli. Nesedělo nám, že pro většinu lidí je tento rostoucí trh nedostupný.

Našli jsme cestu a Investown se v prvním roce fungování stal největší investiční platformou do nemovitostí v Česku, na které může každý zhodnocovat své peníze a dosáhnout svých finančních cílů rychleji. 
A to je teprve začátek – pro nás i pro vás!

Klíč k budoucnosti ve vaší kapse

Oskenujte QR kód nebo stáhněte Investown přes AppStore či Google Play
a získejte bezplatnou aplikaci Investown pro Android a iOS. 

Spolumajitel Investownu je Seed Starter České Spořitelny.