Zisk z nájmů
pro každého

Investujte online už od 500 Kč a získejte každý měsíc část nájmu z dané nemovitosti. Připojte se k více než 40 000 uživatelům, kteří nechávají své peníze vydělávat za sebe, a to bezplatně a bez závazků. Investown vám umožní podílet se na investičních úvěrech do nemovitostí.

Ve spolupráci se
Seed Starter České spořitelny logo

Přidejte se k 40 000 lidem, kteří s námi již vydělávají

"Řešení, jak investovat do nemovitosti již od pěti set korun. Jeden z posledních bytů v hodnotě 2,2 milionu korun byl uživateli proinvestovaný za 67 minut."

"Přes projekt Investown, ve kterém drží podíl Česká spořitelna, za posledního půl roku proinvestovalo 10 tisíc klientů více než 50 milionů korun."

"Investown používá k vyhledávání vhodných bytů po celé republice speciální software, který umožňuje předběhnout realitní investory."

Investování do nemovitostí opravdu pro každého

  • Přehledně

    Všechny vaše investice spravujete online a přehledně vidíte, ze kterých nemovitostí vám nájmy vydělávají nejvíce. Zisky z nájmů vám jsou každý měsíc připisovány na váš Investown účet. Peníze můžete buď použít na další investici, nebo je kdykoliv poslat na svůj bankovní účet.

  • Bez starostí

    Pečlivě pro vás vybíráme atraktivní investice zajištěné nemovitostmi v žádaných lokalitách. O nemovitosti a nájemce se stará náš profesionální tým. Celou investici nebo její část můžete kdykoliv prodat za poplatek pouhých 0,9 % a peníze získat zpět na váš účet průměrně do 72 hodin.

Získejte maximum z vašich peněz

Investuje podle sebe tisíce nebo pár stovek, všechno se počítá. Peníze jsou zajištěné konkrétními byty, o které se pečlivě staráme. Vyberte si nemovitosti ve městech, která jsou aktuálně nejvýnosnější.

Zisky vám chodí přímo do vaší Investown peněženky a můžete je buď reinvestovat a zvýšit váš průměrný příjem nebo si je poslat rovnou na účet.

Náš tým je tu kdykoliv pro vás, aby vám poradil, jak na to, a to vždy v češtině.

Město
Růst nájmů za 10 let
Růst nájmů
Graf
Získat výnos
Praha
+40,9%
Brno
+46,2%
Plzeň
+56,9%
Ústí n. Labem
+69,2%
České Budějovice
+43,0%

Vše pod vaší kontrolou

Vyberte

Z nabídky si vyberte, do které nemovitosti a kolik chcete investovat.

Vydělávejte

Každý měsíc vám přijde část nájmu z vybraných nemovitostí.

Expandujte

Vybudujete si portfolio, které vám zajistí každý měsíc další příjem.

40 000
Spokojených klientů
130+
Nemovitostí po celé ČR
400M+
Investováno do nemovitostí

Jste připraveni to vyzkoušet?

Oskenujte QR kód a získejte bezplatnou aplikaci Investown
pro Android nebo iOS.

Spolumajitel Investownu je Seed Starter České Spořitelny.