Věříme, že zisky z nemovitostí mají být přístupné každému, bez nutnosti mít na účtě miliony.

Na Investown spolupracují inovativní technologické týmy se zkušenými finančními partnery. Chceme umožnit všem lidem zhodnocovat bezstarostně svoje peníze.

Děláme investování jednoduché, zábavné a bez zbytečných starostí.

Investoři a partneři

Česká spořitelna je největší česká banka a INVESTOWN.cz je první investicí jejího fondu Seed Starter.

Lighthouse Ventures podporuje české inovativní projekty, které mají potenciál se stát globální firmou.

UP21 je seed investment fond a startupový inkubátor, který akceleruje inovativní nápady a pomáhá jim růst.

Investown tým

team-member
Technologie

Filip Suk

Filip je expert na finanční technologie, který vyhrál hned 2 prestižní FinTechové soutěže. Investown je díky jeho zkušenostem postaven na technologiích nové generace s maximálním zabezpečením.

  team-member
  PROJECT MANAGER

  Vít Strnad

  Vítek posledních 8 let řídil projekty ve firmách jako je IBM nebo AT&T. Má na starosti vývojové týmy a zakládá si na tom, aby měl Investown jednoduché, bezpečné, přehledné a příjemné uživatelské prostředí.

   team-member
   Obchod

   Alan Pock Vysin

   Alan má bohaté zkušenosti s obchodem a budováním partnerských vztahů finančně technologických firem jak v ČR, tak v USA. Bude se starat o spokojenost uživatelů a budování naší komunity.

    team-member
    VÝVOJ A UI

    Dominik Vávra

    Dominik má mnohaleté zkušenosti s budováním finančních webových aplikací, které mají v současnosti obrat v miliardách Kč. Nyní má ambice vybudovat aplikaci Investown, která bude mít celoevropský přesah.

     team-member
     MOBILNÍ APLIKACE

     Tomáš Kazatel

     Tomáš byl vedoucí vývojového týmu v Seznam.cz. Specializuje se na vývoj mobilních aplikací. Cílem jeho týmu je vytvořit aplikaci Investown pro iOS a Android, která bude zdarma k dispozici všem našim investorům.

      team-member
      Fullstack vývoj

      Vít Herain

      Vít jako team leader několik posledních let budoval Zonky. Svými zkušenostmi z finančních technologií chce teď přispět při vývoji bezpečné aplikace, která bude napojená na nemovitosti po celé ČR.

       team-member
       STRATEGIE

       Vít Šubert

       Vítek je spoluzakladatel jednoho z nejprogresivnějších investičních fondů v centrální Evropě UP21. Specializuje se na budování strategie firem, které mají velký potenciál změnit trh a mít globální přesah.

        team-member
        STRUKTURA

        Milan Ponert

        Milan byl 16 let ve vedoucích pozicích ve společnosti DELL. Nyní pomáhá nastavit interní procesy ve firmě tak, aby se minimalizovaly náklady a mohlo se tak dát uživatelům maximum možného vygenerovaného zisku.

         team-member
         KOMUNIKACE

         Petra Kellerová

         Petra má 8 let zkušeností v online marketingu pro korporace, startupy i malé české firmy. Stará se o to, aby se o Investown dozvěděli ti praví lidé a aby se stali jeho spokojenými uživateli.

          team-member
          BRANDING

          Milan Šemelák

          Milan je uznávaný marketingový expert, který se zaměřuje na budování značky postavené na kvalitě a maximální možné hodnotě, které jsme schopni dodávat lidem.

           team-member
           Portfolio manager

           Jan Čimera

           Honza za poslední 4 roky vybudoval z nuly portfolio 30 nájemních bytů a tyto zkušenosti nyní přináší do Investown. Procesy a checklisty jsou mu jako dopravnímu pilotovi vlastní.

            team-member
            AKVIZICE

            Eva Knirschová

            Eva je podnikatelka a právnička, která má na starosti analýzy a nákupy nemovitostí. Ve volném čase se věnuje neziskovce Investee, která podporuje investiční gramotnost.

             Advisory board

             team-member
             GOVERNANCE

             Jiří Skopový

             Jiří má více jak 14 let zkušeností s řízením globálně úspěšných projektů. Ve vedení Seed Starteru nyní pracuje na spojení toho nejlepšího ze zázemí a know-how České spořitelny a inovativních technologií.

              team-member
              REAL ESTATE

              Jiří Frankič

              Jiří má více jak 12 let zkušeností v oboru bankovních investic v České spořitelně a předsedá představenstvu realitní společnosti CPDP2. Nyní aplikuje svoje vědomosti z realit do Investown.

               team-member
               BANKOVNÍ INTEGRACE

               Martin Medek

               Technologický nadšenec s kreativním myšlením a silnou vůdčí silou. Ředitel otevřeného bankovnictví v největší české bance se zaměřením na přístup „banka budoucnosti“ a integraci nových technologií.

                team-member
                WEALTH MANAGEMENT

                Roman Choc

                Wealth managementu (tvorby nabídek pro klienty v oblasti zhodnocování peněz) se v České spořitelně věnuje již přes 10 let. Investownu radí s maximalizací efektivity zhodnocování peněz klientů.

                 Právní tým

                 team-member
                 COMPLIANCE A REGULACE

                 Daniel Melichar

                 Daniel má více jak 20 let zkušeností s regulacemi a dodržováním licenčním zásad vůči ČNB a klientům. Jeho cílem je nastavit nejtransparentnější možný systém investování pro všechny uživatele.

                  team-member
                  PRÁVO

                  Jana Kratochvílová

                  Jana vede právní tým, který pečuje o transparentní smluvní vztahy s investory a našimi partnery. Dále dohlíží na správné postupy v souladu s podmínkami a regulacemi českého finančního trhu.

                   team-member
                   Fintech Právo

                   Jan Šovar

                   Honza je advokát a je jedním z předních expertů v oblasti práva finančního trhu a poradenství pro fintechy. Prostřednictvím kanceláře FINREG PARTNERS, nám pomáhá s právními otázkami fin. sektoru.