Cesta k vašim finančním cílům začíná zde

Scan the QR code with your phone’s camera to download the app. Signing up is simple, you’ll be ready to go in less than 5 minutes.

Pro stažení aplikace Investown otevřete fotoaparát telefonu a naskenujte QR kód. Registrace je jednoduchá a zabere vám jen pár minut. Pak už se můžete pustit do výběru nemovitosti.

Dostupné na
Právě přijímáme nové partnery

Zdvojnásobte svoje provize za prodej nemovitosti

Přes 500 realitních makléřů už využívá Investowna rapidně navýšilo svoje zisky. Stačí pozvat prodávajícího do platformy, kde může zhodnotit nově nabité peníze a získáte 2,5 % ze zainvestované částky.

"Řešení, jak investovat do nemovitosti již od pěti set korun. Jeden z posledních bytů v hodnotě 2,2 milionu korun byl uživateli proinvestovaný za 67 minut."

"Projekt Investown, ve kterém drží podíl Česká spořitelna, má po roce působení zhruba 50 tisíc uživatelů, kteří investovali přes 500 milionů."

"Investown používá k vyhledávání vhodných bytů po celé republice speciální software, který umožňuje předběhnout realitní investory."

Jak to funguje?

Pozvěte do Investown vaše klienty, získávejte provize a vydělávejte.

 • 1
  Doporučte Investown

  Dostanete jedinečný URL odkaz, který může umístit na své webové stránky nebo odesílat emailem a SMS.

 • 2
  Jasný přehled vašich zisků

  Získáte vlastní web se statistikami, kde uvidíte v reálném čase kolik klientů se vám podařilo zaregistrovat a kolik peněz jste vydělali.

 • 3
  Zisky máte v kapse

  Zisky si můžete kdykoliv nechat poslat na váš bankovní účeta užít si tak vydělaných peněz navíc.

Partnerství, které stojí na pevných základech

Nejrychleji rostoucí investiční platforma Investown zpřístupňuje každému investování do nemovitostí s ročním zhodnocením od 8 %. Přes 50 000 investorů u nás proinvestovalo více než 500 milionů korun.
 • Vaše provize 2,5 % z každé investice

  Prodávající mají po prodeji nemovitosti najednou k dispozici miliony korun. Pozvěte je do Investown a získejte procenta ze všech peněz, které proinvestují během prvních 90 dní.

 • Budování vztahu s klienty

  Investown nabízí nejen nadstandardní zhodnocení 8 %+, ale tyto investice jsou navíc bezpečně zajištěné konkrétní nemovitostí. Pomozte vašim klientům zhodnotit jejich peníze a upevněte si tak váš vztah pro další spolupráci.

  Osobní podpora

  Grafiku a texty pro efektivní oslovení vašich klientů vám můžeme připravit. Vše ohledně růstu vašeho partnerského účtu můžete řešit s vaším osobním account managerem Terezou.

Často kladené otázky

Co je Investown?

Investown je platforma, která zpřístupňuje investice do nemovitostí úplně komukoli a bez zbytečné práce navíc. Nabízíme široký výběr více než 150 nemovitostí po celé České republice se zhodnocením od 8 % p.a.

Kdo se může přihlásit do programu?

V našem partnerském programu rádi uvítáme realitní makléře, kteří aktivně působí na trhu a mají zájem o dlouhodobou spolupráci.

Co je potřeba, aby byla má žádost o partnerství schválena?

Stačí se do programu přihlásit, a my se již postaráme o hladký průběh schválení. Jediný důvod, proč může dojít k zamítnutí žádosti je zjištění ohledně negativních recenzí na vaší osobu na internetu.

Musím sám aktivně investovat na Investownu?

Fakticky na tom netrváme. Dává smysl si Investown zkusit, zamilovat a teprve poté se přihlásit jako partner – produktu musíte důvěřovat, abyste byli v doporučování úspěšní.

Co při propagaci doporučujete a čeho se naopak vyvarovat?

Po schválení dostane každý partner přehledný dokument s návodem, co smí propagovat a jakým způsobem.

Kde můžu sledovat mnou přivedené investory?

Pro spravování partnerských účtů používáme software Tapfilliate. Po přihlášení do programu a schválení vašeho účtu budete moci sledovat všechny informace v přehledu. Uvidíte zde prokliky, registrované uživatele a investory.

Spravuji více webů. Mohu Investown propagovat na všech z nich?

Ano, jako partner můžete Investown propagovat na více webových stránkách najednou v rámci jednoho účtu.

Jak často dostanu zaplaceno?

Provize z investovaných částek uvidíte instantně. Vybrat je můžete vždy měsíc od investice, abychom zamezili případným podvodům.

Jak se počítá můj příjem?

Veškeré příjmy jsou vypočítávány s měsíční frekvencí na základě počtu přivedených investorů v daném měsíci. Po schválení budete moci vaše výdělky jednoduše sledovat na jednom místě.

Potřebujete odpovědět na něco jiného? Zahájit chat

Vydělávejte s Investown

Investování do nemovitostí už dávno není jen pro vybrané. Propagujte Investown na vašem webu a získejte příjem navíc z přivedených investorů.
Stát se partnerem
Právě přijímáme nové partnery
Spolumajitelem Investownu je Seed Starter České spořitelny. Společné know-how nám umožňuje poskytovat našim investorům maximální možnou úroveň zabezpečení investic.
Právě přijímáme nové partnery

Doporučte financování s Investownem a vydělejte

Doporučte nám zájemce o úvěr a získejte provizi až 625 000 Kč. Do partnerského programu se můžete přihlásit, ať už jste zkušený úvěrový zprostředkovatel nebo chcete jen využít svých kontaktů.

Zanechte nám své kontaktní údaje a my se vám ozveme.
Děkujeme! Formulář byl odeslán.
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.

Napsali o nás

Čím vyšší půjčka, tím vyšší výdělek

Jako partner Investownu můžete získat 0,5 % z každého sjednaného úvěru. Peníze budete mít na účtu už do 30 dní. Podívejte se, kolik můžete vydělat z úvěru v hodnotě: 50 000 000 Kč
8 000 000 Kč
125 000 000 Kč
Vaše provize: 250 000 Kč
Doporučte nám zájemce

Přihlaste se do programu odesláním formuláře a doporučte nám zájemce o úvěr.

Úvěr financujeme

Po důkladném prověření zájemce a kontroly dokumentace úvěr financujeme a vy se můžete těšit na svoji provizi.

Peníze máte na účtu do 30 dní

Provize z jednoho úvěru činí 0,5 % a může vyšplhat až na 625 000 Kč. Peníze od nás máte na účtu do 30 dní.

Zajímá vás něco? Napište nám na partner@investown.cz

Proč si developeři vybírají Investown

Často má developer vybraný zajímavý realitní projekt, ale nechce či nemůže jeho financování zdlouhavě řešit s bankou. S Investownem můze začít
dnes a do stavby se pustit už za pár týdnů.

 • Vyhodnocení žádosti do 72 hodin

  Schválení a návrh podmínek pošleme do dvou dnů.

 • Peníze účtu od 14 dní

  Bez zbytečného papírování a online.

 • Splatnost úvěru 6 až 60 měsíců

  Flexibilní podmínky ve prospěch jejich podnikání.

  Splácejí pouze úroky

  Měsíčně splácí jen úroky, jistinu až na konci.

Jaké úvěry poskytujeme

Ručte nemovitostí a vezměte si úvěr téměř na cokoli – nově nabízíme i bezúčelové financování. Vše online a bez zdlouhavého papírování.
Účelový úvěr na nákup nemovitosti

Akvizice nemovitosti rychle a bez práce navíc. Úvěr na nákup slouží k financování rezidenčních nebo komerčních projektů. Zažádat můžete až o 125 milionů korun.

Účelový úvěr na provedení rekonstrukce

Tento typ úvěru můžete použít na rekonstrukci jedné či více jednotek najednou a ušetřit si práci s administrativou a správou více úvěrů najednou.

Překlenovací nebo bezúčelový úvěr

Dostatek kapitálu na rozjezd vlastního projektu. Postavte silné základy a vybudujte si úspěšné podnikání. Peníze můžete použít třeba na nákup materiálů – je to na vás.

„Menší a střední firmy mívají často problém s bankami, které nechtějí půjčky poskytovat na tak krátkou dobu, nedovolují úvěry bez splácení jistiny a celý proces mnohdy trvá tak dlouho, že než dojde k profinancování, je lukrativní nabídka pryč.“
Alan Pock Vyšín
Spoluzakladatel
Spolumajitelem Investownu je Seed Starter České spořitelny, i díky němu jsme schopni poskytovat nejvyšší možnou kvalitu poskytovaných služeb.