Cesta k vašim finančním cílům začíná zde

Scan the QR code with your phone’s camera to download the app. Signing up is simple, you’ll be ready to go in less than 5 minutes.

Pro stažení aplikace Investown otevřete fotoaparát telefonu a naskenujte QR kód. Registrace je jednoduchá a zabere vám jen pár minut. Pak už se můžete pustit do výběru investice.

Dostupné na

Jak probíhá analýza našich projektů

Bezpečnost našich investorů nikdy nepodceňujeme. Než nemovitost přidáme mezi nové investiční příležitosti, musí projít pečlivým výběrem a přísným schvalovacím procesem. Díky tomu máme 100% úspěšnost projektů a důvěru více než 75 000 investorů.

Stáhnout aplikaci
Registrovat se
Spolumajitelem Investownu je

Ze stovek projektů měsíčně vybíráme jen ty, za které dáme ruku do ohně

Na schválení projektu u nás pracují opravdoví profesionálové s dlouholetými zkušenostmi z finančního a stavebního sektoru. Ze stovek projektů, které se nám každý měsíc dostanou na stůl, do aplikace vybíráme pouze ty nejbezpečnější.

Jak vypadá naše risk analýza v praxi?

1
Detailní podklady

Potřebujeme výkazy výnosů i ztrát, obchodní plán, daňová přiznání, listy vlastnictví, odhady hodnoty nebo například vizualizace. Jakmile něco nesedí, projekt nemůžeme přijmout a vracíme jej k doplnění. Veškeré údaje si ověřujeme prostřednictvím CRIBIS systému, nahlížíme do insolvenčních i exekučních rejstříků.

2
Projektová analýza

Kontrolujeme cenový odhad celého projektu a rozpočet stavby. To vše s cílem vědět, že za peníze investorů skutečně vznikne to, co je záměrem žadatele o investici. V případě, že nám odhady přijdou nadhodnocené, počítáme se sníženou cenou.

3
Finanční a právní analýza

Procházíme všechny klíčové finanční ukazatele společnosti. Zajímáme se o historii vlastníků projektů, zjišťujeme jejich úspěchy a neúspěchy. Vypracováváme a procházíme také veškerými právními procesy spojenými s investicí a zápisem zástavních práv.

Publikace příležitosti

Teprve až když projekt vyhodnotíme jako vhodný, přidáme ho na platformu. Realizaci záměru kontrolujeme také v jeho průběhu.

Spolumajitelem Investownu je fond největší banky v České republice

Spolupráce se Seed Starterem České spořitelny nám pomohla postavit základy risk analýzy na úrovni standardnu České spořitelny.

Bankovní úroveň zabezpečení s nadprůměrnými výnosy

Zabezpečení pro naše investory je u nás na prvním místě. Seznamte se s dvěma vrstvami zajištění, které u našich investic využíváme.

Zástavní právo na nemovitosti

Zástavní právo na nemovitost je u nás nutností. Hodnota zastavované nemovitosti musí být vždy o minimálně 20 % vyšší než hodnota poskytovaného úvěru. Investoři jsou tak zajištění pro případ, kdyby cena nemovitostí poklesla.

Osobní ručení jednatelů

Osobní ručení funguje jako druhá vrstva jištění v okamžiku, kdy nestačí prodej nemovitosti. Můžeme tak vymáhat zbylou část přímo z osobního majetku vlastníka projektu.

Silné výsledky pro naše investory i přes pokles trhů

Naše miliardové realitní portfolio překonává aktiva jako zlato, dluhopisy nebo veřejně obchodovatelné akcie. I v současné ekonomické situaci je Investown stabilní a odolnou volbou pro vaše finance.

Prohlédnout si výsledky investorů
Jak jsme si vedli ve 2. kvartále 2023
Investown
(všichni klienti – crowdfunding)
+10,1 %
Akcie
+7,5 %
Spořicí účet
(Průměrná úroková sazba)
+4 %
Založení účtu zabere 2 minuty a je zdarma
Aplikace je zdarma. Stáhněte si ji ještě dnes.

Dovolte Investownu pro vás pracovat

Žádné pravidelné poplatky, žádné zbytečné papírování.
Staráme se jen o váš nadstandardní výnos.

Registrovat se
Stáhněte si
Investown zdarma
Získat aplikaci zdarma