Jak Investown funguje

Investown využívá oblíbenou metodou financování – crowdfunding. Crowdfunding nebo také hromadné financování zpřístupňuje investorům nové projekty, s cílem na ně získat kapitál a poté je zrealizovat.

Vybírejte ze zajímavých realitních projektů

Investown funguje jako zprostředkovatel úvěrů pro podnikatele a realitní investory, kteří nemají dostatečný kapitál na realizaci těchto projektů.

Spolupracujeme s těmito externími partnery, díky kterým jsme schopni na platformu přidávat dostatek zajímavých realitních projektů po celé České republice.

Investujte a zhodnocujte vaše peníze

Po schválení dokumentace je projekt přidaný na platformu Investown a otevřený našim investorům. Po profinancování se změní status nemovitosti a investoři vydělávají zisky – 30 dní od spuštění projektu a poté každý měsíc ve stejný datum se vyplatí 1/12 ročního úroku.

V případě neúspěšného financování se buď prodlouží doba, kdy můžou investoři investovat, sníží se cílová částka, kterou potřebuje partner vybrat a nebo se peníze vrátí zpět uživatelům do Investown peněženek.

Držte a sbírejte zisky

Dlouhodobé a pravidelné investování přináší ovoce zvané složené úročení. Expandujte svoje portfolio a sbírejte zisky, později si poděkujete.

nebo

Nabídněte váš podíl k prodeji

Rozhodli jste se prodat nějakou z vašich investic? Není problém! Zvolte si cenu a nabídněte svůj podíl desetitisícům investorům na platformě. V případě, že se vám podařilo zakoupit podíl, který je pro ostatní investory hodnotný, můžete při prodeji svoje zisky znásobit.

Cesta k vašim finančním cílům
začíná zde

Už dávno neplatí, že investování je jen pro vybrané. S Investown může
být každý investorem. Stáhněte si naši aplikaci a vydělávejte.

Projekt Seed Starteru České spořitelny