Začněte investovat
Stáhnout aplikaci

Investování do nemovitostí pro každého

Investování do nemovitostí je jedna z nejlepších možností, jak bezpečně zhodnotit své finance. Pokud ale nedisponujete značným kapitálem, je to téměř nerealné. Investown vám zprostředkuje tu nejjednodušší cestu, jak investovat do úvěrů zajištěných nemovitostmi, a vy si jen užívejte měsíční zisky bez zbytečného stresu.

Výnosy se pohybují nad 8,5 % p.a., investovat můžete od 500 Kč.

1
Zajištěné investice

Investown důkladně analyzuje každou nemovitost. Vyřídí vše potřebné pro realizovaní investice tak, aby byla krytá nemovitostí.

2
Vyberte si a investujte

Z připravených investic si stačí jen vybrat tu, která se vám líbí nejvíce. Můžete tak jednoduše investovat do různých nemovitostí po celé ČR.

3
Vydělávejte více

Každý měsíc od profinancování vám přijdou zisky z vašich investic. Ty si můžete vybrat nebo reinvestovat, abyste příští měsíc vydělali ještě více.

Vaše investice jsou zajištěny
34 nemovitostmi

Aplikace, která vám pomůže bezpečně budovat vaše bohatství

Fixní výnosy

U každé investice vidíte předem jasně daný výnos. Ten se nemění po celou dobu investice.

Žádné skryté poplatky

U nás to funguje tak, že co vyděláte, to dostanete. Žádné vstupní poplatky ani poplatky za správu nebo vedení účtu u nás nečekejte.

Bezpečí peněz

Peníze ve vaší Investown peněžence jsou bezpečně uložené na bankovním účtu v České spořitelně. Všechny investice jsou kryté nemovitostmi.

Vaše svoboda

Co s vydělanými penězi? Je to jen na vás. Vyberte si je nebo je reinvestujte a příště vydělejte ještě víc.

Spolumajitel Investownu je

Nechte vaše finance vydělávat za vás

Pomáháme vám chytře zhodnocovat vaše finance, a tím je chránit před inflací. Investown je založený na nejnovějších technologiích, které vám šetří čas a pomůžou vám získat finanční nezávislost. Investování už nemůže být jednodušší.

Stáhnout aplikaci
Registrovat se
Zajištěné investice

Zprostředkovali jsme více než 150 investic a každá investorům úspěšně vynáší.

Přehledné prostředí

Vidíte, kolik jste vydělali a kolik vám investice do nemovitostí vynesou do budoucna.

Česká firma

Investown je česká společnost budovaná předními realitními a finančními experty.

Založení účtu zabere 3 minuty a je zdarma
Aplikace je zdarma. Stáhněte si ji ještě dnes.

Dovolte Investownu pro vás pracovat

Žádné pravidelné poplatky, žádné zbytečné papírování.
Staráme se jen o váš nadstandardní výnos.

Registrovat se
Stáhněte si
Investown zdarma

Často kladené otázky

K čemu Investown slouží? Odpovídáme na vaše nejčastější otázky spojené s tím, jak investovat skrze novou platformu.

Základy

Co je Investown?

Investown zpřístupňuje zisky z investic na realitním trhu všem bez nutnosti mít na účtě miliony. Aplikaci jsme vytvořili, aby měl každý možnost si vytvořit pasivní příjem. Investown je online platforma s investičními úvěry do nemovitostí. Stačí si vybrat z nabízených nemovitostí a investovat online už od 500 Kč.

Kdo na Investownu pracuje?

Investown je český projekt, který je vyvíjen řadou odborníků jak ze světa IT, tak ze světa realit a bankovnictví. Jeden z hlavních investorů projektu a zároveň spolumajitelů je například Seed Starter České spořitelny.

Co se stane po investici?

Po skončení investice obdržíte celou investovanou částku zpátky do Investown Peněženky, odkud můžete peníze buď vybrat na svůj bankovní účet, nebo je reinvestovat, a tím navýšit své zisky.

Jaké jsou zisky?

Zisky u nových projektů se pohybují od 8,5 % p.a., záleží na investici, kterou si vyberete.

Jaká jsou rizika?

Hlavní riziko, které nesete, je, že nebude úvěrovaný splácet. V tomto případě budeme jeho závazky vymáhat prostřednictvím zajištění, která uvádíme u každého projektu. Může se tak stát, že se ke svým financím dostanete až po úspěšném ukončení vymáhání, kdy je v našem zájmu získat veškeré finance investorů zpět.

Nemovitosti

Jaké investice jsou k dispozici?

Ve starém modelu investování jste investovali do námi vlastněných nemovitostí a zisk byl připisován bez ohledu na to, zda je projekt profinancovaný celý. Abychom mohli přinést lepší úrokové sazby, přestoupili jsme na skupinové financování, které přináší i další výhody. S novými partnery se rozšiřuje i nabídka. Nyní jsme schopní nabízet rozmanitější nabídky po celé ČR.

Co se stane s nemovitostmi po ukončení investice?

Po skončení investice obdržíte celou investovanou částku zpátky do Investown peněženky, odkud můžete peníze buď vybrat na svůj bankovní účet, nebo je reinvestovat, a tím navýšit své zisky.

Průběh investice

Jak investovat?

Po registraci si můžete poslat peníze na váš Investown účet. Peníze musí být odeslány z bankovního účtu vedeného na vaše jméno a s vaším variabilním symbolem, který získáte po vytvoření vašeho Investown účtu. Po připsání peněz na účet si stačí vybrat investici a zvolit, kolik chcete investovat, to je vše. Investice se vám přidá do vašeho portfolia a začínáte vydělávat.

Mohu prodat svoji investici?

Svou investici můžete nabídnout k prodeji více než 50 000 uživatelů na Tržišti.

Jak můžu peníze vybrat?

Stačí jít do sekce Můj účet a zadat pokyn k výběru. Peníze vám budou zaslány zpět na váš bankovní účet. Počítejte s penězi do 3 dnů od zadání pokynu.

Jaká je minimální investice?

Nejmenší částka, kterou lze investovat, je 500 Kč a nejvyšší částka je 10 000 000 Kč.

Kdy a kam mi chodí zisky?

Peníze se automaticky každý měsíc pošlou na váš Investown účet. Odtamtud si je buď můžete poslat na váš bankovní účet, nebo je znovu investovat, a rozšířit si tak svoje portfolio.

Investown premium

Co je to Investown Premium a jak jej získat?

Investown Premium je rozšíření, které se vám automaticky aktivuje poté, co investujete alespoň do 10 různých nemovitostí. Zpřístupní se vám exkluzivní nemovitosti s bonusem na konci investičního kola, díky kterému zvýšíte svůj výnos.

Jaké má Investown Premium výhody?

Uživatelé Investown Premium mají přístup k exkluzivním investičním příležitostem, které nejsou dostupné ostatním investorům. Tyto nemovitosti zpravidla nabízí vyšší výnosy a prémiové lokality. Poskytují tak skvělý způsob, jakým diverzifikovat portfolio a zvýšit své výnosy.

Jaké poplatky jsou spojeny s Investown Premium?

Investown Premium se aktivuje po zainvestování do 10 nemovitostí automaticky a zcela zdarma. Stejně jako u ostatních nemovitostí je poplatek za předčasné vystoupení z investice pouhých 0,9 %. Žádné další poplatky s Investown Premium spojeny nejsou.

Ostatní

Mohou investovat i cizinci?

Ano, pokud jsou rezidenty EU. Musí mít bankovní účet u české banky a vedený v českých korunách.

Je třeba zisky danit?

Příjem z participací podléhá zdanění jako každý jiný příjem. Každý rok vám připravíme a poskytneme souhrn vašich výdajů a příjmů na Investown. O daňovém přiznání se poraďte se svým finančním poradcem. Platforma Investown.cz neposkytuje finanční poradenství.

Potřebujete odpovědět na něco jiného? Prohlédněte si všechny nejčastější dotazy nebo nám napište.