Získat aplikaci zdarma

O nás

Věříme, že výnosy z nemovitostí mají být přístupné každému bez nutnosti mít na účtě miliony. Děláme investování jednoduché, zábavné a bez starostí.
Investown Technologies s.r.o.

IČO: 08667144
Inovační 122, Hodkovice
252 41 Zlatníky-Hodkovice

Investoři a partneři

Česká spořitelna je největší česká banka a Investown je první investicí jejího fondu Seed Starter.

Více informací

Lighthouse Ventures podporuje české inovativní projekty, které mají potenciál se stát globální firmou.

Více informací

Chytrý Honza je největší tuzemský portál pro srovnání finančních produktů, bank a pojišťoven.

Více informací

Investown tým

Co-founder & CEO
Alan Pock

Alan má bohaté zkušenosti s obchodem a budováním partnerských vztahů finančně technologických firem jak v ČR, tak v USA. Bude se starat o spokojenost uživatelů a budování naší komunity.

Co-founder & COO
Vít Strnad

Vítek posledních 8 let řídil projekty ve firmách, jako je IBM nebo AT&T. Má na starosti vývojové týmy a zakládá si na tom, aby měl Investown jednoduché, bezpečné, přehledné a příjemné uživatelské prostředí.

Co-founder & CTO
Filip Suk

Filip je expert na finanční technologie, který vyhrál hned 2 prestižní fintechové soutěže. Investown je díky jeho zkušenostem postaven na technologiích nové generace s maximálním zabezpečením.

Co-founder & Vývoj / UI
Dominik Vávra

Dominik má mnohaleté zkušenosti s budováním finančních webových aplikací, které mají v současnosti obrat v miliardách Kč. Nyní má ambice vybudovat aplikaci Investown, která bude mít celoevropský přesah.

Co-founder & CMO
Peter Maslik

Peter má za sebou dlouholeté zkušenosti s budováním fintechových firem jak z ČR, tak z Londýna a Kodaně. V Investownu vede marketingový tým a stará se o rozšiřování povědomí o naší skvělé platformě.

Mobilní aplikace
Tomáš Kazatel

Tomáš byl vedoucí vývojového týmu v Seznam.cz. Specializuje se na vývoj mobilních aplikací. Cílem jeho týmu je vytvořit aplikaci Investown pro iOS a Android, která bude zdarma k dispozici všem našim investorům.

Fullstack vývoj
Vít Herain

Vít jako team leader několik posledních let budoval Zonky. Svými zkušenostmi z finančních technologií chce teď přispět při vývoji bezpečné aplikace, která bude napojená na nemovitosti po celé ČR.

CLO a spolupracující advokátka
Kateřina Martincová

Kateřina se věnuje primárně právu nemovitostí, ve kterém má již 10 let zkušeností. Jako vedoucí našeho právního týmu řeší běžnou právní agendu Investownu a zároveň nám je jako advokátka schopna zajistit i veškeré právní služby, od zastupování u soudu až po službu advokátní úschovy.

Advisory board

Governance
Jiří Skopový

Jiří má více jak 14 let zkušeností s řízením globálně úspěšných projektů. Ve vedení Seed Starteru nyní pracuje na spojení toho nejlepšího ze zázemí a know-how České spořitelny a inovativních technologií.

Real estate
Jiří Frankič

Jiří má více jak 12 let zkušeností v oboru bankovních investic v České spořitelně a předsedá představenstvu realitní společnosti CPDP2. Nyní aplikuje svoje vědomosti z realit do Investownu.

Bankovní integrace
Martin Medek

Technologický nadšenec s kreativním myšlením a silnou vůdčí silou. Ředitel otevřeného bankovnictví v největší české bance se zaměřením na přístup „banka budoucnosti“ a integraci nových technologií.

Wealth management
Roman Choc

Wealth managementu (tvorby nabídek pro klienty v oblasti zhodnocování peněz) se v České spořitelně věnuje již přes 10 let. Investownu radí s maximalizací efektivity zhodnocování peněz klientů.

Právní tým

Compliance a regulace
Daniel Melichar

Daniel má více jak 20 let zkušeností s regulacemi a dodržováním licenčních zásad vůči ČNB a klientům. Jeho cílem je nastavit nejtransparentnější možný systém investování pro všechny uživatele.

Právo
Jana Kratochvílová

Jana vede právní tým, který pečuje o transparentní smluvní vztahy s investory a našimi partnery. Dále dohlíží na správné postupy v souladu s podmínkami a regulacemi českého finančního trhu.

Fintech právo
Jan Šovar

Honza je advokát a je jedním z předních expertů v oblasti práva finančního trhu a poradenství pro fintechy. Prostřednictvím kanceláře FINREG PARTNERS nám pomáhá s právními otázkami fin. sektoru.

Cesta k vašim finančním cílům začíná zde

Scan the QR code with your phone’s camera to download the app. Signing up is simple, you’ll be ready to go in less than 5 minutes.

Pro stažení aplikace Investown otevřete fotoaparát telefonu a naskenujte QR kód. Registrace je jednoduchá a zabere vám jen pár minut. Pak už se můžete pustit do výběru investice.

Dostupné na