Získáváte Investown členství Premium 4!

Co vše získáváte s Premium 4?

Bonusový výnos

Stáváte se investorem s nejvyšším Investown členstvím! Díky tomu si můžete užívat bonusový výnos navíc 1 % p.a. u každého nového projektu. 

Premium projekty

K Premium investičním projektům mají přístup pouze investoři od úrovně členství Premium 1, ostatní investoři do nich ale nemohou investovat. To platí i pro projekty nabízené na Investown Tržišti.

On-line setkání se CEO Alanem Pockem

Několikrát do roka uspořádáme online setkání s managementem Investownu, na které od nás dostanou pozvánku investoři s členstvím Premium 1 a vyšším. Dozvíte se důležité aktuální informace z Investownu nebo můžete položit otázku našemu CEO.

Předplatná podcastů a médií

Jakmile dosáhnete úrovně Premium 3 nebo vyšší, získáte od nás předplatná oblíbených podcastů a médií. Jako první představujeme podcast Insider. Pošleme vám unikátní kód, který zadáte při registraci k odběru podcastu. Příjemný poslech!

Jak získat předplatné
Exkluzivní konference

Uživatelé s úrovní členství Premium 2 a výše se mohou těšit na pozvánku k osobnímu setkání s managementem Investownu, předními českými investory a dalšími zajímavými hosty. Tyto akce proběhnou formou uzavřené recepce. Na setkáních načerpáte inspiraci a užijete si dobré jídlo a pití.

Asistenční služba Concierge

Prémioví investoři si zaslouží speciální přístup. Uživatelé s nejvyšší úrovní členství Premium 4 proto mohou během pracovních dnů (od 9 do 17 hodin) využívat telefonickou asistenční službu Concierge. Obrátit se na ni můžete například s těmito požadavky:

  • vyhledání ubytování
  • tipy na dárky (např. k narozeninám či Vánocům)
  • objednání a rozvoz květin
  • tipy na aktivity v zahraničí
  • rezervace restaurací
  • vyhledání lékařů a zjištění jejich dostupnosti
  • rezervace služeb jako je kosmetika, kadeřník či objednání kurýra
  • a mnohé další
Jak využít službu Concierge

Jak si aktivovat benefit předplatného podcastu Insider?

Pro začátek pro Vás máme předplatné podcastu časopisu Insider. Přihlašte se do svého profilu na HeroHero, nebo si vytvořte nový profil. Pro založení a ověření profilu Vás systém vyzve k verifikaci Vaší platební karty. Z karty nic neplatíte. O vše jsme se postarali my! 12 měsíců podcastu hradí Investown. Po vytvoření profilu klikněte na „Odebírat za 6 EUR” a do políčka „Máš dárkový kód?” zadejte Váš unikátní kód, který si vygenerujete níže. Po zadání kódu, pokračujte dle instrukcí. Přejeme příjemný poslech.

Nepamatujete si svůj kód? Zjistíte ho zadáním e-mailu, pod kterým jste na Investown registrovaní, do okna níže.

Na váš e-mail byl odeslán kód.
Odeslání se nezdařilo. Zkuste to prosím ještě jednou nebo nám napište na support@investown.cz.

Jak využít služby asistence Concierge?

V pracovní dny od 9 do 17 hodin, můžete zavolat na telefonní číslo: +420 234 697 224. Jako identifikaci sdělte prosím svůj e-mail, pod kterým jste registrovaní na Investownu. Pak už jen sdělte, co je potřeba zařídit. Concierge čeká na Vaše pokyny.

Ujasněme si detaily

Píšete, že úroveň členství závisí na hodnotě portfolia. Co si pod tím mám představit?
Aktuální hodnota portfolia je celková suma všech dosud nesplacených investic. Zjistíte ji v sekci Portfolio (řádek Hodnota portfolia).
Jak poznám, že jsem dosáhl/a vyšší úrovně členství?
Jakmile dosáhnete konkrétní úrovně členství, pošleme vám e-mail. K posunu či poklesu úrovně dochází ihned po změně hodnoty portfolia.
Může mé členství klesnout z vyšší úrovně na nižší?
Ano, úrovněmi členství se lze pohybovat směrem nahoru i dolů. Na vyšší úroveň se posunete investováním dostatečné částky, na nižší pak prodejem investice nebo úspěšným ukončením projektu.
Splňuji podmínky pro členství Active nebo vyšší. Dostanu k investici bonusový úrok, i když ji koupím na Tržišti?
Ano, bonusový úrok se vztahuje i na projekty nabízené na Tržišti. Platí pro projekty uvedené po 18.4.2024.
Co se stalo s původním Premium členstvím?
Protože jsme zavedli nový program Investown členství, došlo k ukončení původního Premium programu.
Aplikuje se bonus i na staré projekty? A co participace?
Bonusový výnos se aplikuje jen u nových projektů, vystavených na platformě po 18.4.2024. V detailu to uživatel pozná podle políčka Nárok na bonus: Ano/Ne.
Jak to bude s Premium projekty, po jejichž skončení má být vyplacen bonus?
Tyto projekty necháváme doběhnout. Nadále platí, že bonus připadne investorovi, který investici vlastní, na konci investičního období (po splatnosti investice).
Dříve jsem byl/a Premium investor, ale po zavedení nového Investown členství už jím nejsem. Proč?
Dříve se úroveň členství odvíjela od počtu investic, nově ji však vyhodnocujeme na základě celkové hodnoty portfolia.
Jak se změní úroveň mého členství, když dojde k ukončení projektu?
Při ukončení projektu dojde ke snížení hodnoty portfolia, protože investovaná částka (jistina) se připíše zpět do vaší Investown peněženky. V takovém případě se posunete na nižší úroveň členství.
Pokud dojde ke zpoždění výplaty výnosu z projektu a mezitím se změní úroveň mého členství, jak vysoký bonusový výnos dostanu?
Výše bonusového výnosu se určí podle úrovně vašeho členství v den reálného vyplacení výnosu (nikoli ke dni, kdy mělo dojít k výplatě).
Když jako Premium investor zainvestuji do Premium projektu, co se stane, pokud by došlo k poklesu mojí úrovně členství?
Investice vám zůstane, ale v případě poklesu úrovně členství nebudete moci do Premium projektu investovat znovu (navýšit investici).

Tearing down barriers to the best investments

For almost a century, regulatory barriers made it difficult for individuals to invest in private markets, giving billion-dollar institutions preferred access. The result has been that most investors have been limited to public markets and excluded from private investments—ranging from real estate to venture capital. Technology is finally disrupting this status quo.1

Enter: Fundrise, America’s largest direct-to-consumer private markets manager. We built our technology platform to bridge the barrier. Software allows us to achieve the scale of institutions without the bureaucracy. Combining our technology and investment expertise, we are pioneering a new model to build you a better portfolio.