Cesta k vašim finančním cílům začíná zde

Scan the QR code with your phone’s camera to download the app. Signing up is simple, you’ll be ready to go in less than 5 minutes.

Pro stažení aplikace Investown otevřete fotoaparát telefonu a naskenujte QR kód. Registrace je jednoduchá a zabere vám jen pár minut. Pak už se můžete pustit do výběru nemovitosti.

Dostupné na

Jasná cesta k vašemu cíli

Plánování je půlka úspěchu a Investown přináší kromě skvělého zhodnocení i předvídatelnost a stabilitu. V aplikaci si můžete přehledně naplánovat svou finanční budoucnost a těšit se z fixních výnosů.

Investováním se podílíte na investičních úvěrech do realitních projektů.

Spolumajitelem Investownu je

Nejspolehlivější investiční platforma v ČR

Všechny příležitosti na Investown jsou vždy chráněny alespoň dvěma vrstvami zajištění. Naše 600milionové realitní portfolio překonává aktiva jako zlato, dluhopisy nebo veřejně obchodovatelné akcie.

Budujte si rezervu na deštivé dny

Nikdy nevíte, co vám život přihraje do cesty. Proto je lepší mít někde uloženou malou částku peněz, aby vás život hned tak nezaskočil. Tyto peníze je ovšem lepší nechat zhodnocovat, než je mít pod matrací nebo na běžném účtu a nechat je okusovat inflací.

Stáhnout aplikaci
Registrovat se
Vaše rezerva
184 000 Kč
Vaše investice
10 000 Kč / měsíc
Po 30-ti letech
18 307 434 Kč
9 % p.a.

Mějte pohodovou budoucnost

Čím dříve začnete budovat své bohatství, tím dříve bude složené úročení hrát ve váš prospěch. Například při investování 10 000 Kč měsíčně po dobu 30 let a zhodnocení 9 % p.a. můžete získat až 18 307 434 Kč.

Stáhnout aplikaci
Registrovat se

Vstupte do hry

Překvapí vás, jak zábavné investování na Investownu může být. Každý den se můžete dívat, jak se daří vašim investicím nebo zda přibyl nový projekt k investování.

Stáhnout aplikaci
Registrovat se
Váš cíl
osobní automobil

Tak na hezkou budoucnost!

Věříme, že i vám pomůžeme splnit si sny. Aneb jak se říká: „Kdo dřív investuje, ten dřív oslavuje.“ Nebo tak nějak?

Stáhnout aplikaci
Registrovat se

Úspěšně již od počátku

Už od založení Investownu je o tento způsob investování velký zájem. A jde to poznat i na našich číslech. Od založení Investownu se u nás proinvestovalo již přes 600 milionů korun a každý měsíc vyplácíme milionové zisky.

600
milionů Kč

proinvestováno přes Investown

18
milionů Kč

vyplacených investorům

Založení účtu zabere 3 minuty a je zdarma
Aplikace je zdarma. Stáhněte si ji ještě dnes.

Dovolte Investownu pro vás pracovat

Žádné pravidelné poplatky, žádné zbytečné papírování.
Staráme se jen o váš nadstandardní výnos.

Registrovat se
Stáhněte si
Investown zdarma

Máte nějaké otázky?

Potřebujete více informací? Podívejte se na časté dotazy.

Základy

Co je Investown?

Investown zpřístupňuje zisky z investic na realitním trhu všem bez nutnosti mít na účtě miliony. Aplikaci jsme vytvořili, aby měl každý možnost si vytvořit pasivní příjem. Investown je online platforma s investičními úvěry do nemovitostí. Stačí si vybrat z nabízených nemovitostí a investovat online už od 500 Kč.

Kdo na Investownu pracuje?

Investown je český projekt, který je vyvíjen řadou odborníků jak ze světa IT, tak ze světa realit a bankovnictví. Jeden z hlavních investorů projektu a zároveň spolumajitelů je například Seed Starter České spořitelny.

Co se stane po investici?

Po skončení investice obdržíte celou investovanou částku zpátky do Investown Peněženky, odkud můžete peníze buď vybrat na svůj bankovní účet, nebo je reinvestovat, a tím navýšit své zisky.

Jaké jsou zisky?

Zisky u nových projektů se pohybují od 8,5 % p.a., záleží na investici, kterou si vyberete.

Jaká jsou rizika?

Hlavní riziko, které nesete, je, že nebude úvěrovaný splácet. V tomto případě budeme jeho závazky vymáhat prostřednictvím zajištění, která uvádíme u každého projektu. Může se tak stát, že se ke svým financím dostanete až po úspěšném ukončení vymáhání, kdy je v našem zájmu získat veškeré finance investorů zpět.

Nemovitosti

Jaké investice jsou k dispozici?

Ve starém modelu investování jste investovali do námi vlastněných nemovitostí a zisk byl připisován bez ohledu na to, zda je projekt profinancovaný celý, či ne. Abychom mohli přinést lepší úrokové sazby, přestoupili jsme na skupinové financování, které přináší i další výhody. S novými partnery se rozšiřuje i nabídka. Nyní jsme schopní nabízet rozmanitější nabídky po celé ČR.

Co se stane s nemovitostmi po ukončení investice?

Po skončení investice obdržíte celou investovanou částku zpátky do Investown peněženky, odkud můžete peníze buď vybrat na svůj bankovní účet, nebo je reinvestovat, a tím navýšit své zisky.

Průběh investice

Jak investovat?

Po registraci si můžete poslat peníze na váš Investown účet. Peníze musí být odeslány z bankovního účtu vedeného na vaše jméno a s vaším variabilním symbolem, který získáte po vytvoření vašeho Investown účtu. Po připsání peněz na účet si stačí vybrat investici a zvolit, kolik chcete investovat – nic víc. Investice se vám přidá do vašeho portfolia a začínáte vydělávat.

Mohu prodat svoji investici?

Svou investici můžete nabídnout k prodeji více než 50 000 uživatelů na Tržišti.

Jak můžu peníze vybrat?

Stačí jít do sekce Můj účet a zadat pokyn k výběru. Peníze vám budou zaslány zpět na váš bankovní účet. Počítejte s penězi do 3 dnů od zadání pokynu.

Jaká je minimální investice?

Nejmenší částka, kterou lze investovat, je 500 Kč a nejvyšší částka je 10 000 000 Kč.

Kdy a kam mi chodí zisky?

Peníze se automaticky každý měsíc pošlou na váš Investown účet. Odtamtud si je buď můžete poslat na váš bankovní účet, nebo je znovu investovat, a rozšířit si tak svoje portfolio.

Investown premium

Co je to Investown Premium a jak jej získat?

Investown Premium je rozšíření, které se vám automaticky aktivuje poté, co investujete alespoň do 10 různých nemovitostí. Zpřístupní se vám exkluzivní nemovitosti s bonusem na konci investičního kola, díky kterému zvýšíte svůj výnos.

Jaké má Investown Premium výhody?

Uživatelé Investown Premium mají přístup k exkluzivním investičním příležitostem, které nejsou dostupné ostatním investorům. Tyto nemovitosti zpravidla nabízí vyšší výnosy a prémiové lokality. Poskytují proto tak skvělý způsob, jakým diverzifikovat své portfolio a zvýšit výnosy.

Jaké poplatky jsou spojeny s Investown Premium?

Investown Premium se aktivuje po zainvestování do 10 nemovitostí automaticky a zcela zdarma. Stejně jako u ostatních nemovitostí je poplatek za předčasné vystoupení z investice pouhých 0,9 %. Žádné další poplatky s Investown Premium spojeny nejsou.

Ostatní

Mohou investovat i cizinci?

Ano, pokud jsou rezidenty EU. Musí mít bankovní účet u české banky a vedený v českých korunách.

Je třeba zisky danit?

Příjem z participací podléhá zdanění jako každý jiný příjem. Každý rok vám připravíme a poskytneme souhrn vašich výdajů a příjmů na Investown. O daňovém přiznání se poraďte se svým finančním poradcem. Platforma Investown.cz neposkytuje finanční poradenství.

Potřebujete odpovědět na něco jiného? Prohlédněte si všechny nejčastější dotazy nebo nám napište.
Začněte investovat
Stáhnout aplikaci