Nová verze aplikace 3.0 – únor 2023

V únoru jsme spustili novou verzi aplikace 3.0. Přečtěte si shrnutí toho, co za funkce teď máte v aplikaci Investown k dispozici.

Co je nového ve verzi 3.0?
Nový a přehlednější design
Vyšší rychlost
Nový dashboard (hlavní obrazovka)
Nové Portfolio uživatele
Nové možnosti v sekci Můj profil

Nový design a rychlejší aplikace

Nová verze aplikace 3.0 je dvojnásobně rychlejší a má nový a přehlednější design. Rychlost aplikace se však odvíjí od zařízení, které používáte – na starších zařízeních bude chod aplikace o něco pomalejší než na zařízeních novějších. Součástí nového designu je také kompletně nová hlavní obrazovka (dashboard).

Nový dashboard

V rámci nového designu jsme pro vás vyvinuli novou hlavní obrazovku (dashboard), v jejíž horní části teď přímo vidíte stav své peněženky a také tlačítka k funkcím, jako je přidání peněz, přehled historie transakcí nebo Autoinvest, na kterém náš tým vývojářů aktuálně pracuje. Vpravo dole na hlavní obrazovce také nově najdete tlačítko Portfolio, které vás zavede na přehled všech vašich investic.

Přehled investic v novém Portfoliu uživatele 

Představujeme novou sekci Portfolio, kde najdete seznam všech projektů, do kterých máte zainvestováno, společně s výší svých investic a výnosů. V sekci také vidíte velikost svého investičního portfolia a celkový průměr výnosů ze všech svých investic.

Nové možnosti v sekci Můj profil

V neposlední řadě jsme pro vás přidali nové možnosti do sekce Můj profil. První je Změna hesla, kterou najdete v dolní části menu, a dále nově přidané potvrzení o příjmech pro účely daňové evidence (Výkaz z příjmů), které je ke stažení v sekci Dokumenty.

Nové, rychlejší úročení projektů 

Protože chceme, aby pro vás zhodnocování peněz s Investownem bylo co nejvýhodnější, rozhodli jsme se pro vás ještě víc zvýhodnit podmínky investování. 

Odteď můžete v aplikaci najít projekty do 10 mil. Kč, které se budou nově úročit hned po vybrání cílové částky.

Připravujeme další funkce 

V tuto chvíli také pracujeme na přípravě dalších nových funkcí, jako je například Autoinvest (funkce, s níž si budete moci nastavit pravidelné automatické investování v aplikaci), více informací o investicích a grafické přehledy.

Už během ledna jsme také zajistili zrychlení převodu peněz mezi aplikací a bankou, minimalizovali odstávky a nadále pracujeme na dalších úpravách a zrychleních.

Máte poslední verzi aplikace? Nezapomeňte si ji aktualizovat v App Store nebo Google Play.

Co je nového ve verzi 3.0?
Nový a přehlednější design
Vyšší rychlost
Nový dashboard (hlavní obrazovka)
Nové Portfolio uživatele
Nové možnosti v sekci Můj profil

Nový design a rychlejší aplikace

Nová verze aplikace 3.0 je dvojnásobně rychlejší a má nový a přehlednější design. Rychlost aplikace se však odvíjí od zařízení, které používáte – na starších zařízeních bude chod aplikace o něco pomalejší než na zařízeních novějších. Součástí nového designu je také kompletně nová hlavní obrazovka (dashboard).

Nový dashboard

V rámci nového designu jsme pro vás vyvinuli novou hlavní obrazovku (dashboard), v jejíž horní části teď přímo vidíte stav své peněženky a také tlačítka k funkcím, jako je přidání peněz, přehled historie transakcí nebo Autoinvest, na kterém náš tým vývojářů aktuálně pracuje. Vpravo dole na hlavní obrazovce také nově najdete tlačítko Portfolio, které vás zavede na přehled všech vašich investic.

Přehled investic v novém Portfoliu uživatele 

Představujeme novou sekci Portfolio, kde najdete seznam všech projektů, do kterých máte zainvestováno, společně s výší svých investic a výnosů. V sekci také vidíte velikost svého investičního portfolia a celkový průměr výnosů ze všech svých investic.

Nové možnosti v sekci Můj profil

V neposlední řadě jsme pro vás přidali nové možnosti do sekce Můj profil. První je Změna hesla, kterou najdete v dolní části menu, a dále nově přidané potvrzení o příjmech pro účely daňové evidence (Výkaz z příjmů), které je ke stažení v sekci Dokumenty.

Nové, rychlejší úročení projektů 

Protože chceme, aby pro vás zhodnocování peněz s Investownem bylo co nejvýhodnější, rozhodli jsme se pro vás ještě víc zvýhodnit podmínky investování. 

Odteď můžete v aplikaci najít projekty do 10 mil. Kč, které se budou nově úročit hned po vybrání cílové částky.

Připravujeme další funkce 

V tuto chvíli také pracujeme na přípravě dalších nových funkcí, jako je například Autoinvest (funkce, s níž si budete moci nastavit pravidelné automatické investování v aplikaci), více informací o investicích a grafické přehledy.

Už během ledna jsme také zajistili zrychlení převodu peněz mezi aplikací a bankou, minimalizovali odstávky a nadále pracujeme na dalších úpravách a zrychleních.

Máte poslední verzi aplikace? Nezapomeňte si ji aktualizovat v App Store nebo Google Play.

Více ke čtení

Získat aplikaci zdarma