Cesta k vašim finančním cílům začíná zde

Scan the QR code with your phone’s camera to download the app. Signing up is simple, you’ll be ready to go in less than 5 minutes.

Pro stažení aplikace Investown otevřete fotoaparát telefonu a naskenujte QR kód. Registrace je jednoduchá a zabere vám jen pár minut. Pak už se můžete pustit do výběru investice.

Dostupné na
E-book zdarma

Strategické investování během vysoké inflace

Původce pro investory, kteří se řídí čísly a fakty
Analýza vývoje cen aktiv, kterou jinde nenajdete
Názory zkušených investorů z ČR i ze zahraničí
Jak nastavit investiční strategii během recese
Získejte e-book zdarma

Po odeslání formuláře vám e-book zašleme na e-mail

Děkujeme! E-book jsme vám zaslali emailem. Zkontrolujte prosím i složku se SPAM poštou.
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.

Co v knize najdete?

Aktuální situace vyžaduje sofistikovanější přístup, než uložení peněz na účet v bance. Podívejte se na zajímavá fakta o výkonnosti aktiv analýzou všech recesí, ke kterým došlo. A mnohem více.

Získat e-book
E-book

Skoro desítka stran plná postřehů od zkušených investorů

Připravený ve spolupráci s odbornými ekonomy

Současné makroekonomické prognózy a situace na trzích jsou důvodem k nastavení vhodné investiční strategie během recese. Její každá fáze měla historicky významný dopad na výkonnost různých tříd aktiv. Je nutné se zaměřit na data, analýzy a čísla, na základě kterých by se každý investor měl rozhodovat.
Alan Pock
CEO & Spoluzakladatel Investownu

"Řešení, jak investovat do nemovitosti již od pěti set korun. Jedna z posledních nemovitostí v hodnotě 8,2 milionů korun byla uživateli proinvestovaná za 67 minut."

"Český projekt Investown, ve kterém drží podíl Česká spořitelna, má po roce působení zhruba 50 tisíc uživatelů, kteří investovali přes 600 milionů."

"Investown používá k vyhledávání vhodných nemovitostí po celé republice speciální software, který umožňuje předběhnout realitní investory."