Cesta k vašim finančním cílům začíná zde

Scan the QR code with your phone’s camera to download the app. Signing up is simple, you’ll be ready to go in less than 5 minutes.

Pro stažení aplikace Investown otevřete fotoaparát telefonu a naskenujte QR kód. Registrace je jednoduchá a zabere vám jen pár minut. Pak už se můžete pustit do výběru nemovitosti.

Dostupné na
E-book zdarma

Strategické investování během vysoké inflace

Původce pro investory, kteří se řídí čísly a fakty
Analýza vývoje cen aktiv, kterou jinde nenajdete
Insights od zkušených investorů v ČR i za hranicemi
Jak nastavit investiční strategie během recese
Získejte e-book zcela zdarma

Po odeslání formuláře vám e-book zašleme na email.

Děkujeme! Formulář byl odeslán.
Jejda! Při odesílání formuláře se něco pokazilo.

Co v knize najdete?

Aktuální situace vyžaduje sofistikovanější přístup, než uložení peněz na účet v bance. Podívejte se na zajímavá fakta o výkonnosti aktiv analýzou všech recesí, ke kterým došlo. A mnohem více.

Získat E-book
E-book

Skoro desítka stran plných postřehů od zkušených investorů

Připravený ve spolupráci s odbornými ekonomy

Současné makroekonomické prognózy a situace na trzích jsou důvodem k nastavení vhodné investiční strategie během recese. Její každá fáze měla historicky významný dopad na výkonnost různých tříd aktiv. Je nutné se zaměřit na data, analýzy a čísla, na základě kterých by se každý investor měl rozhodovat.
Alan Pock
CEO & Spoluzakladatel Investownu

"Řešení, jak investovat do nemovitosti již od pěti set korun. Jedna z posledních nemovitostí v hodnotě 8,2 milionu korun byl uživateli proinvestovaný za 67 minut."

"Projekt Investown, ve kterém drží podíl Česká spořitelna, má po roce působení zhruba 50 tisíc uživatelů, kteří investovali přes 500 milionů."

"Investown používá k vyhledávání vhodných nemovitostí po celé republice speciální software, který umožňuje předběhnout realitní investory."

Spolumajitelem Investownu je Seed Starter České spořitelny, i díky němu jsme schopni poskytovat nejvyšší možnou kvalitu poskytovaných služeb.