Chytřejší způsob financování developerských projektů

Investown přináší do České republiky nový způsob hromadného financování realitních projektů od 10 do 115 milionů. Nadchněte více než 95 000 investorů pro svou vizi, vyberte cílovou částku a můžete svůj nápad ihned realizovat – peníze odesíláme hned po zápisu na katastru nemovitostí. Úroky už od 1,1 % měsíčně.

Získat nabídku úvěru
Brno
2 400 000 Kč
Ostrava
34 280 000 Kč
Bublava
8 000 000 Kč
Vestec u Prahy
11 900 000 Kč
71
hodin

Průměrná doba, za kterou investoři na Investown váš úvěr profinancují

Developeři, kteří už používají Investown

Výhody financování s Investown

Hromady dokumentů, čekání a bankéř, který vám nezvedá telefon. Tak přesně to u nás nečekejte. Zapomeňte na zdlouhavé financování s bankou. Investown je největší investiční platforma do nemovitostí v Česku, se kterou neztrácíte čas.
 • Žádost vyhodnotíme do 48 hodin

  Schválení a návrh podmínek pošleme do dvou dnů.

 • Peníze odesíláme hned po zápisu na KN

  Bez zbytečného papírování a online.

 • Splatnost úvěru 6 až 60 měsíců

  Flexibilní podmínky ve prospěch vašeho podnikání.

 • Splácejte pouze úroky

  Měsíčně splácíte jen úroky, jistinu až na konci.

 • 100% úspěšnost proinvestování projektů

  Proinvestovali jsme všechny projekty, které jsme spustili

Jak to funguje?

Prezentujte svou vizi na platformě Investown a získejte přístup ke kapitálu od 10 do 115 milionů korun. Začněte dnes a za pár týdnů můžete stavět. 

 • 1
  Vyplnění formuláře

  Zažádejte o financování a nahrajte potřebné dokumenty. Během 48 hodin zkontrolujeme, zda jsou dokumenty kompletní a zda váš projekt splňuje požadavky.

 • 2
  Vyhodnocení poptávky

  Vaši poptávku vyhodnotíme a podle potřeby se doptáme na další případné detaily.

 • 3
  Realizace vašeho projektu

  Začněte realizovat váš projekt bez zbytečného čekání. Peníze odesíláme do 14 dní.

Jaké typy úvěrů nabízíme

Ručte nemovitostí a vezměte si úvěr téměř na cokoli – nově nabízíme i bezúčelové financování. Vše online a bez zdlouhavého papírování.
Účelový úvěr na nákup nemovitosti

Akvizice nemovitosti rychle a bez práce navíc. Úvěr na nákup slouží k financování rezidenčních nebo komerčních projektů. Zažádat můžete až o 115 milionů korun.

Zažádat o financování
Účelový úvěr na provedení rekonstrukce nebo kompletní výstavbu

Tento typ úvěru můžete použít na rekonstrukci nebo kompletní výstavbu a ušetřit si práci s administrativou a správou více úvěrů najednou.

Zažádat o financování
Překlenovací nebo účelový úvěr na rozvoj podnikání

Dostatek kapitálu na rozjezd vlastního projektu. Postavte silné základy a vybudujte si úspěšné podnikání. Peníze můžete použít třeba na nákup materiálů – je to na vás.

Zažádat o financování

Případová studie:
37 milionů za 6 dní

Prohlédněte si, jak jsme za 6 dní zajistili financování pro projekt Rezidence Hlubočepy – originální městské bydlení ve vyhledávané lokalitě Prahy 5.

Požádejte o úvěr a nastartujte svůj projekt

Aktuálně přijímáme nové žádosti o financování
Získat nabídku úvěru

Často kladené otázky

Kdo si může půjčit od Investown?

V současné době si prostřednictvím Investownu mohou půjčovat právnické nebo fyzické podnikající osoby se sídlem v České republice. 

Jak mohu požádat o půjčku?

Vyplňte, prosím, formulář žádosti a poskytněte nám všechny nezbytné dokumenty. V případě dotazů nás kontaktujte na adrese partner@investown.cz.

Jak a kdo financuje můj úvěr na Investownu?

Investown funguje na metodě skupinové financování. Proces je jednoduchý, po posouzení vaší úvěruschopnosti a schválení žádosti bude úvěr zveřejněn na platformě Investown, kde mohou investoři zvážit riziko a investovat. Každého zájemce o úvěr pečlivě prověřujeme, aby nedošlo k situaci, kdy by byl kapitál investorů ohrožen.

Poté, co je úvěr financovaný, bude zřízena zástava a peníze vám budou vyplaceny. Tehdy vám také vzniká povinnost splácet dle předem dohodnutého splátkového kalendáře. V případě, že půjčka nebude investory financována, smlouvy budou ukončeny a všechny investované peníze budou uvolněny zpět do peněženek investorů.

Jaké jsou poplatky pro partnera?

Poplatky se liší v závislosti na úvěru, který si zvolíte. Obvykle ale se pohybuje úročení od 1,1 % měsíčně.

Co můžu očekávat po podání žádosti o úvěr?

Vaši žádost obvykle posoudíme během 48 hodin a poté se vám ozveme s dalším postupem. Úvěr je kompletně schválený až potom, co přijmete jeho podmínky. Jakmile je nemovitost zakoupena a projekt zahájen, dostávají partneři splátky úvěru formou plánovaných čerpání z depozitního účtu vedeného společností Investown. 

Co se stane, když chce partner splatit úvěr dříve?

Partneři mohou půjčku splatit dříve a úroky pro investory budou vypočítány a účtovány na základě počtu dní, kdy měl partner finanční prostředky v držení.

Jaké typy nemovitostních projektů Investown financuje?

Od nemovitostí po pomoc malým a středním byznysům. V současné době Investown financuje pořízení, rekonstrukci, výstavbu a refinancování investičních nemovitostí. A také poskytuje účelový úvěr na rozvoj podnikání.

Chcete se na něco zeptat? Zahájit chat

Napsali o nás

„Menší a střední firmy mívají často problém s bankami, které nechtějí půjčky poskytovat na tak krátkou dobu, nedovolují úvěry bez splácení jistiny a celý proces mnohdy trvá tak dlouho, že než dojde k profinancování, je lukrativní nabídka pryč.“
Alan Pock
CEO a spoluzakladatel

Pomůžeme vám postavit silné základy pro úspešný realitní projekt

Jsme oblíbeným soukromým věřitelem pro investory do nemovitostí a jiných menších i středních developerských projektů. Získejte nabídku úvěru a budujte úspěsný realitní business s Investownem.
Získat nabídku úvěru