Moderní financování na rychlé výkupy nemovitostí

Víte o levném bytě, domě nebo pozemku, na kterých se dá hodně vydělat, ale nemáte finance na nákup? S Investown Flip dostanete nabídku úvěru do 24 hodin a peníze odesíláme už za pár dní.

Měsíční úrok od 1,2 %.

Nabídku úvěru může získat každá realitní firma se zkušeností minimálně 2 roky na trhu

Napsali o nás

Získáme pro vás finance i za hodinu

Po rychlém schválení umístíme vaši nemovitost na platformu Investown a zpřístupníme ji více než 95 000 investorů. Například projekt za 3 miliony Kč se na platformě proinvestuje v průměru za jednu hodinu.

Nemovitost a výnosy z prodeje jsou vaše. Investoři financují pouze úvěr. Jistinu i úroky můžete splácet až na konci.

Bez zdlouhavého vyjednávání a papírování

Peníze získáte tak rychle, že můžete na trhu konkurovat i fondům s okamžitou hotovostí. Bez vyjednávání, dokazování a dokládání dokumentů bance, které trvá měsíce. Po prvním projektu se rychlost ještě zvýší a můžete flipovat jeden byt za druhým.

Jak to funguje?

Díky rychlému crowdfundingovému financování získáte na trhu náskok. Přitom všechny výnosy zůstávají vám.

1
Vyplníte online formulář

Zadáte informace o své firmě a o bytu, který chcete financovat. Na základě dat náš software investici analyzuje.

2
Obratem posíláme nabídku

Nejpozději do 24 hodin (v pracovní dny) vám odešleme nabídku financování.

3
Získáte peníze do 7 dní

Projekt umístíme do aplikace, kde se na úvěr složí více než 95 000 investorů. Jakmile se příležitost profinancuje, odesíláme peníze na váš účet.

Vyplňte dotazník a získejte úvěr

Zadejte informace o své firmě a nemovitosti, kterou chcete financovat.

Do 24 hodin vám pošleme nabídku úvěru.

Vyplnění formuláře není závazné

Často kladené otázky

K čemu Investown Flip slouží? Odpovídáme na vaše nejčastější otázky.

Kdo si může vzít úvěr na nemovitost přes Investown Flip?

V současné době si přes Investown Flip mohou půjčovat právnické nebo fyzické podnikající osoby se sídlem v České republice.

Jak mohu požádat o úvěr?

Stačí registrovat svou společnost nebo IČO fyzické osoby vyplněním formuláře. Po ověření vám do e-mailu pošleme přístupové údaje do Investown Flip, kde už si po přihlášení ve webovém prohlížeči můžete kdykoliv požádat o úvěr. V případě dotazů nás kontaktujte na adrese partner@investown.cz.

Jak a kdo financuje můj úvěr na Investownu?

Investown funguje na principu skupinového financování. Proces je snadný:

  • zadáte informace o nemovitosti,
  • ten samý den vám pošleme podmínky úvěru,
  • po schválení a podpisu smlouvy úvěr zveřejníme na platformě Investown, kde se na cílovou částku složí investoři, kterých máme více než 90 000,
  • nemovitosti okolo 10 000 000 Kč se profinancují průměrně za 24–48 hodin,
  • po profinancování investory zřídíme zástavu a vyplatíme peníze (oficiálně si půjčujete od Investown Technologies s.r.o. – investoři pouze zprostředkovávají částku skrz naši aplikaci),
  • splácíte postupně dle předem dohodnutého splátkového kalendáře.
Co se stane, pokud investoři úvěr neprofinancují?

To se ještě na Investownu nestalo. Nicméně v případě, že by investoři úvěr neprofinancovali, smlouvy budou ukončeny a všechny peníze uvolníme zpět do peněženek investorů.

Jaké jsou poplatky pro mě jako partnera?

Poplatky nám umožňují správu platformy a díky tomu rychlejší a snadnější vybírání peněz na váš úvěr. Předem se platí 2 % za publikování nemovitosti a následně 2 % z profinancované částky. Poté se úročení pohybuje od 1,2 % měsíčně.

Co mohu očekávat po registraci společnosti a podání žádosti o úvěr?

Vaši žádost posoudíme během 24 hodin a pošleme nabídku financování. Úvěr je kompletně schválený až potom, co přijmete jeho podmínky. Vyplnění formuláře není závazné.

Mohu si prodloužit dobu trvání úvěru?

Samozřejmě, partneři mohou požádat o prodloužení doby splatnosti úvěru. Před schválením prodloužení si Investown vyžádá odůvodnění a poté náš tým posoudí, zda je prodloužení úvěru možné. Doporučujeme vždy zvážit všechny okolnosti a případně zvolit delší časový interval splácení (až do 60 měsíců), abyste měli jistotu, že se projekt úspěšně dokončí.

Co se stane, když chci splatit úvěr dříve?

Jako partner můžete úvěr splatit dříve. Úroky pro investory budou vypočítány a účtovány na základě počtu dní, kdy byly finanční prostředky ve vašem držení (nebo držení vaší společnosti). Po uplynutí 75 % doby úvěru se při předčasném splacení žádné poplatky neplatí.

Jaké typy nemovitostních projektů Investown financuje?

Financování přes Investown Flip slouží zejména k nákupu menších realitních projektů, rekonstrukci a následnému prodeji.

Obvyklé financování Investownu potom slouží pro získání úvěru na větší nemovitostní projekty nebo pomoc malým a středním byznysům. V současné době Investown financuje pořízení, rekonstrukci a refinancování investičních nemovitostí. A také poskytuje bezúčelový úvěr pro jiné podnikání.