Nový, chytřejší způsob financování

Investown je největší česká crowdfundingová platforma, která umožňuje nesrovnatelně rychlejší financování bez zbytečné administrativy. Hledáte i kupce? Nabídněte projekt 80 000 potenciálních kupců, kteří platformu Investown používají. Splatíte tak úvěr rychleji a vyděláte více.

Získat nabídku úvěru
Brno
2 400 000 Kč
Ostrava
34 280 000 Kč
Bublava
8 000 000 Kč
Vestec u Prahy
11 900 000 Kč
81
hodin

Průměrná doba, za kterou investoři na Investown váš úvěr profinancují

Developeři, kteří už používají Investown

Získejte financování rychleji a jednodušeji

Hromady dokumentů, čekání a bankéř, který vám nezvedá telefon. Tak přesně to u nás nečekejte. Zapomeňte na zdlouhavé financování s bankou. Investown je největší investiční platforma do nemovitostí v Česku, se kterou neztrácíte čas.
 • Rychlost

  Čas jsou peníze, s námi začnete rychleji, prodáte rychleji a vyděláte rychleji. Vyhodnocení úvěru do 48 hodin a načerpání v průměru do 7 dní.

 • Flexibilita

  Velikost úvěru od 10 do 115 milionů korun. Úvěr je možné rozdělit na části, takže platíte úrok jen za peníze, které opravdu používáte. Navíc je možné kdykoliv předčasně splatit za pouhé 1 %.

 • Spolehlivost

  Investown je spoluvlastněn Seed Starterem České spořitelny. Máme jasné podmínky bez skrytých poplatků. Jsme silný partner, který financoval za poslední 2 roky přes 220 realitních projektů.

Jak to funguje?

Prezentujte svou vizi na platformě Investown a získejte přístup ke kapitálu od 10 do 115 milionů korun. Začněte dnes a za pár týdnů můžete stavět. 

 • 1
  Vyplnění formuláře

  Zažádejte o financování a nahrajte potřebné dokumenty. Během 48 hodin zkontrolujeme, zda jsou dokumenty kompletní a zda váš projekt splňuje požadavky.

 • 2
  Vyhodnocení poptávky

  Vaši poptávku vyhodnotíme a podle potřeby se doptáme na další případné detaily.

 • 3
  Peníze na účtu od 14 dní

  V ideálním případě můžete mít peníze na svém účtu už od 14 dní, a začít tak realizovat váš projekt.

  4
  Vydělejte více

  Čas jsou peníze a my pomáháme klientům vydělat více. Úvěr u nás vyřídíte rychleji, online a můžete se soustředit na svůj business.

Jaké typy úvěrů nabízíme

Ručte nemovitostí a vezměte si úvěr téměř na cokoli – nově nabízíme i bezúčelové financování. Vše online a bez zdlouhavého papírování.
Účelový úvěr na nákup nemovitosti

Akvizice nemovitosti rychle a bez práce navíc. Úvěr na nákup slouží k financování rezidenčních nebo komerčních projektů. Zažádat můžete až o 115 milionů korun.

Zažádat o financování
Účelový úvěr na provedení rekonstrukce nebo kompletní výstavbu

Tento typ úvěru můžete použít na rekonstrukci nebo kompletní výstavbu a ušetřit si práci s administrativou a správou více úvěrů najednou.

Zažádat o financování
Překlenovací nebo účelový úvěr na rozvoj podnikání

Dostatek kapitálu na rozjezd vlastního projektu. Postavte silné základy a vybudujte si úspěšné podnikání. Peníze můžete použít třeba na nákup materiálů – je to na vás.

Zažádat o financování

Případová studie:
37 milionů za 6 dní

Prohlédněte si, jak jsme za 6 dní zajistili financování pro projekt Rezidence Hlubočepy – originální městské bydlení ve vyhledávané lokalitě Prahy 5.

Požádejte o úvěr a nastartujte svůj projekt

Aktuálně přijímáme nové žádosti o financování. Vyplňte formulář níže a my se vám během 48h ozveme.
Získat nabídku úvěru

Napsali o nás

„Menší a střední firmy mívají často problém s bankami, které nechtějí půjčky poskytovat na tak krátkou dobu, nedovolují úvěry bez splácení jistiny a celý proces mnohdy trvá tak dlouho, že než dojde k profinancování, je lukrativní nabídka pryč.“
Alan Pock
CEO a spoluzakladatel

Pomůžeme vám postavit silné základy pro úspešný realitní projekt

Jsme oblíbeným soukromým věřitelem pro investory do nemovitostí a jiných menších i středních developerských projektů. Obdržte prostředky na účet už od 14 dní a budujte úspěšný realitní business.
Získat nabídku úvěru

Často kladené otázky

Kdo si může půjčit od Investown?

V současné době si prostřednictvím Investownu mohou půjčovat právnické nebo fyzické podnikající osoby se sídlem v České republice. 

Jak mohu požádat o půjčku?

Vyplňte, prosím, formulář žádosti a poskytněte nám všechny nezbytné dokumenty. V případě dotazů nás kontaktujte na adrese partner@investown.cz.

Jak a kdo financuje můj úvěr na Investownu?

Investown funguje na metodě skupinové financování. Proces je jednoduchý, po posouzení vaší úvěruschopnosti a schválení žádosti bude úvěr zveřejněn na platformě Investown, kde mohou investoři zvážit riziko a investovat. Každého zájemce o úvěr pečlivě prověřujeme, aby nedošlo k situaci, kdy by byl kapitál investorů ohrožen.

Poté, co je úvěr financovaný, bude zřízena zástava a peníze vám budou vyplaceny. Tehdy vám také vzniká povinnost splácet dle předem dohodnutého splátkového kalendáře. V případě, že půjčka nebude investory financována, smlouvy budou ukončeny a všechny investované peníze budou uvolněny zpět do peněženek investorů.

Jaké jsou poplatky pro partnera?

Poplatky se liší v závislosti na úvěru, který si zvolíte. Obvykle ale se pohybuje úročení od 1,1 % měsíčně.

Co můžu očekávat po podání žádosti o úvěr?

Vaši žádost obvykle posoudíme během 48 hodin a poté se vám ozveme s dalším postupem. Úvěr je kompletně schválený až potom, co přijmete jeho podmínky. Jakmile je nemovitost zakoupena a projekt zahájen, dostávají partneři splátky úvěru formou plánovaných čerpání z depozitního účtu vedeného společností Investown. 

Co se stane, když chce partner splatit úvěr dříve?

Partneři mohou půjčku splatit dříve a úroky pro investory budou vypočítány a účtovány na základě počtu dní, kdy měl partner finanční prostředky v držení.

Jaké typy nemovitostních projektů Investown financuje?

Od nemovitostí po pomoc malým a středním byznysům. V současné době Investown financuje pořízení, rekonstrukci, výstavbu a refinancování investičních nemovitostí. A také poskytuje účelový úvěr na rozvoj podnikání.

Chcete se na něco zeptat? Zahájit chat