Cesta k vašim finančním cílům začíná zde

Scan the QR code with your phone’s camera to download the app. Signing up is simple, you’ll be ready to go in less than 5 minutes.

Pro stažení aplikace Investown otevřete fotoaparát telefonu a naskenujte QR kód. Registrace je jednoduchá a zabere vám jen pár minut. Pak už se můžete pustit do výběru nemovitosti.

Dostupné na

Získejte financování pro váš realitní projekt

Investown přináší do České republiky nový způsob hromadného financování realitních projektů od 8 do 125 milionů. Nadchněte více než 50 000 investorů pro svou vizi, vyberte cílovou částku a můžete svůj nápad ihned realizovat – s penězi na účtu od 14 dnů. Úroky už od 0,92 % měsíčně.

Brno
26 000 000 Kč
Ostrava
34 280 000 Kč
Bublava
8 000 000 Kč
Vestec u Prahy
11 900 000 Kč
27
hodin

Průměrná doba profinancování úvěru

Pevné partnerství buduje úspěšné realitní projekty

Hromady dokumentů, čekání a bankéř, který vám nezvedá telefon. Tak přesně to u nás nečekejte. Zapomeňte na zdlouhavé financování s bankou. Investown je největší investiční platforma do nemovitostí v Česku, se kterou neztrácíte čas.
 • Žádost vyhodnotíme do 48 hodin

  Schválení a návrh podmínek pošleme do dvou dnů.

 • Peníze pošleme na váš učet od 14 dní

  Bez zbytečného papírování a online.

 • Splatnost úvěru 6 až 60 měsíců

  Flexibilní podmínky ve prospěch vašeho podnikání.

  Splácejte pouze úroky

  Měsíčně splácíte jen úroky, jistinu až na konci.

Jak to funguje?

Prezentujte svou vizi na platformě Investown a získejte přístup ke kapitálu od 8 do 125 milionů korun. Začněte dnes a za pár týdnů můžete stavět. 

 • 1
  Vyplnění formuláře

  Zažádejte o financování a nahrajte potřebné dokumenty. Během 48 hodin zkontrolujeme, zda jsou dokumenty kompletní a zda váš projekt splňuje požadavky.

 • 2
  Vyhodnocení poptávky

  Vaši poptávku vyhodnotíme a podle potřeby se doptáme na další případné detaily.

 • 3
  Peníze rychle na účtu

  V ideálním případě můžete mít peníze na svém účtu už od 14 dní, a začít tak realizovat váš projekt.

Typy úvěrů

Ručte nemovitostí a vezměte si úvěr téměř na cokoli – nově nabízíme i bezúčelové financování. Vše online a bez zdlouhavého papírování.
Účelový úvěr na nákup nemovitosti

Akvizice nemovitosti rychle a bez práce navíc. Úvěr na nákup slouží k financování rezidenčních nebo komerčních projektů. Zažádat můžete až o 125 milionů korun.

Zažádat o financování
Účelový úvěr na provedení rekonstrukce

Tento typ úvěru můžete použít na rekonstrukci jedné či více jednotek najednou a ušetřit si práci s administrativou a správou více úvěrů najednou.

Zažádat o financování
Překlenovací nebo bezúčelový úvěr

Dostatek kapitálu na rozjezd vlastního projektu. Postavte silné základy a vybudujte si úspěšné podnikání. Peníze můžete použít třeba na nákup materiálů – je to na vás.

Zažádat o financování

Požádejte o úvěr a nastartujte váš projekt

Kvůli velkému zájmu může schvalování trvat o něco déle
Získat financování

Často kladené otázky

Chcete se na něco zeptat? Zahájit chat
„Menší a střední firmy mívají často problém s bankami, které nechtějí půjčky poskytovat na tak krátkou dobu, nedovolují úvěry bez splácení jistiny a celý proces mnohdy trvá tak dlouho, že než dojde k profinancování, je lukrativní nabídka pryč.“
Alan Pock Vyšín
Spoluzakladatel

Pomůžeme vám postavit silné základy pro úspešný realitní projekt

Jsme oblíbeným soukromým věřitelem pro investory do nemovitostí a jiných menších i středních developerských projektů. Obdržte prostředky na účet už od 14 dní a budujte úspěšný realitní business.