Zpět
Bankovní úroveň zajištění

Gotthard Yard 3

Cílem projektu je nákup dalšího z moderních bytů v luxusní rezidenci Gotthard Yard v lukrativní části Prahy 6 – Bubenče. Partner využije vybrané peníze na nákup nemovitosti a následné dokončení rekonstrukce bytů. Jedná se již o třetí projekt tohoto oblíbeného partnera, jehož předchozí úvěry byly proinvestovány v rekordních časech.

Výnos
10,5
% p.a.
Celková hodnota
8,4
mil. Kč
Splatnost
12
měsíců
Proinvestováno
Zajištěno hodnotou
12
mil. Kč
LTV
70
%
Stav
Proinvestováno
Účel
Rekonstrukce

O projektu

Partner z vlastních prostředků investoval již 3 miliony korun.

  • Adresa nemovitosti: Čs. armády 369, 160 00 Praha 6 – Bubeneč
  • Lokalita: Praha, Hlavní město Praha
  • Partner: GY2 s.r.o.
  • Financování: z prodeje nemovitosti zajišťující úvěr
  • LTV: 70 %
  • Zajištění: úvěr ve výši 8 421 000 Kč je zajištěn nemovitostmi v hodnotě 12 030 000 Kč; konkrétně se jedná o bytovou jednotku č. 369/13, k.ú. Bubeneč, obec Praha 6
  • Další zajištění: zástavní právo k financovaným nemovitostem (1× byt), zástavní právo na obchodním podílu GY2 s.r.o., osobní ručení jednatele, notářský zápis s přímou vykonatelnstí
  • Rozměr: 78.2 m2 celková podlahová plocha, 726 m2 pozemek
  • Odkaz na web projektu: https://www.gotthardyard.cz

Detail projektu

Projekt Gotthard Yard, kde se byt nachází, nabízí prestižní bydlení v komfortně koncipovaném objektu moderního domovního bloku v Praze 6. Rezidence je situována v bezpečné a lukrativní lokalitě, která je velmi žádaná i díky blízkosti Pražského hradu a vilové čtvrti s ambasádami. Gotthard Yard kombinuje odkaz tradičního měšťanského bydlení v Praze s vizí moderního bydlení v nejvyšším standardu. Při rekonstrukci rezidence byl kladen velký důraz na vnitřní společné prostory, u kterých bylo prioritou zachovat původní historické prvky a detaily této budovy z let 1912–1913 ve stylu klasicizující secese. V nejbližší době bude zkolaudováno několik posledních bytů. Jedinečným prvkem projektu jsou nově budované „garden apartmány“, které jsou výrazné soukromou předzahrádkou s všudypřítomnou zelení. Další dominantou jsou mezonetové byty s vlastní terasou a výhledem přímo na Pražský hrad.

Objekt nabízí odpočinkový prostor na společné rozlehlé zahradě ve vnitrobloku, s moderní relaxační wellness zónou, vířivkou a saunou. V domě je samozřejmostí výtah a moderní bezpečnostní prvky. Na dosah od rezidence jsou mezinárodní školy, populární kulturní zařízení, kavárny, restaurace, oblíbený park Královská obora i historická čtvrť Hradčany.

Financování projektu

Po úspěšném profinancování projektu má partner 12 měsíců na dokončení rekonstrukce a prodej bytových jednotek tak, aby mohl splatit jistinu projektu, která bude uhrazena z příjmu z prodeje.

Informace o možnosti předčasného splacení úvěru partnerem jsou uvedeny v části D, odrážce d) listu klíčových informací pro investory (KIIS).

Proč projektu věří náš obchodní ředitel?

“Projekt Gotthard Yard získal hned několik ocenění Realitního projektu roku 2019 a to cenu architektů, odborné poroty a cenu veřejnosti. Jedná se o velmi oblíbený projekt i z řad našich investorů, kteří předchozí projekty partnera proinvestovali v rekordních časech.” (Radek Jansa, obchodní ředitel Investownu)

Časté dotazy

Kdy dostanu vyplacený zisk?

První zisk dostanete vyplacený po měsíci od odeslání vybrané částky partnerovi daného projektu a následně každý další měsíc po délku investice, a to vždy ve stejný den.

Je úrok fixní?

Ano, úroková sazba je fixní, tedy neměnná. Věříme, že stabilita portfolia přinese investorům větší jistoty.

Je investice zajištěná nemovitostí?

Ano, investice je zajištěná nemovitostí, na kterou se váže zástavní právo. Kdyby nastal jakýkoli problém, využije se zástavy na nemovitost, nemovitost se prodá a naši investoři budou vyplaceni.

Jaká jsou možná rizika?

Může se stát, že partner přestane splácet svůj úvěr. V tento okamžik zahajujeme vymáhání a požadujeme uhrazení veškerých pohledávek. V nejhorším možném případě se může stát, že se nemovitost, na kterou je dané zástavní právo, prodá a my vyplatíme své investory poměrnou částí na základě toho, kolik investovali.

Co se stane po investici?

Vaše investice přispívá k dosažení požadované částky. V okamžiku, kdy je částka vybrána a uběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky. Pokud by nebyla vybrána požadovaná částka, vracíme celý obnos vaší investice zpátky do Investown peněženky.

Co se děje s vybranou částkou?

Jakmile se vybere celá požadovaná částka a doběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky.

Co když budu chtít investici ukončit před uplynutím její celé délky?

V případě, že budete potřebovat investice ukončit předčasně, můžete ji nabídnout dalším uživatelům na Tržišti. Jakýkoliv ověřený uživatel ji od vás může koupit.

Co se stane po uplynutí délky investice?

Po uplynutí délky investice se vám vrátí všechny investované peníze do Investown peněženky, odkud si je buď můžete vybrat na svůj bankovní účet, nebo je znovu investovat do nového projektu.

Přílohy
KIIS
Získat aplikaci zdarma