Zpět
Bankovní úroveň zajištění

Luxusní Autosalon – AUTO GAGO 5. etapa

Hlavním záměrem partnera je výstavba velmi moderního autosalonu s plnohodnotným servisem i pro ty nejnáročnější zákazníky.

Výnos
10,5
% p.a.
Celková hodnota
5
mil. Kč
Splatnost
18
měsíců
Proinvestováno
Zajištěno hodnotou
53,2
mil. Kč
LTV
75,2
%
Stav
Proinvestováno
Účel
Bezúčelový úvěr

O projektu

Firma se chce zaměřit na prodej a kompletní servis vozů Mercedes-Benz a Maybach a rovněž vyhovět zákazníkům, kteří vlastní elektromobily.

Tuto etapu projektu ihned po vybrání potřebné částky zpracujeme a díky novému softwaru přibližně do týdne přepneme do stavu Vyplácení výnosů.

  • Adresa nemovitosti: Praha 6 – Řepy
  • Lokalita: Praha, Středočeský kraj
  • Partner: 7000 s.r.o.
  • Financování: z příjmů podnikání společnosti
  • LTV: 75,2 %
  • Zajištění: úvěr ve výši 5 000 000 Kč je zajištěn nemovitostmi (pozemky) v hodnotě 53 200 000 Kč; konkrétně se jedná o pozemky p. č. 393/15, 393/16, 393/18, 393/19, 393/20, 393/21 a 393/35, k. ú. Řepy, Praha, LV 5302
  • Další zajištění: zástavní právo k nemovitostem, zástavní právo k obchodnímu podílu, osobní ručení, zajišťovací blankosměnka vystavená vlastníkem projektu
  • Rozměr: 3 069 m2 (pozemek)
Detail projektu

Partner se inspiroval západním modelem, kde do tří hodin od příchodu klient opustí autosalon v novém voze, se sjednaným pojištěním, zaregistrovanými RZ a s nejvýhodnějším financováním. V příjemném prostředí autosalonu budou mít návštěvníci k dispozici kompletní servis – mimo jiné restauraci, bar a boutique fitness s bazénem i saunou.

Do konce jara roku 2024 partner plánuje získat stavební povolení a v létě téhož roku zahájit stavbu, která by měla zabrat asi rok a půl.

Financování projektu

Po úspěšném profinancování projektu má partner 18 měsíců na splacení jistiny úvěru.

Informace o tom, jaké má partner možnosti předčasného splacení úvěru, jsou uvedeny v části D, odrážce d) listu klíčových informací pro investory (KIIS).

Proč projektu věří náš CEO?

„Jsme rádi, že se můžeme podílet na výstavbě luxusního autosalonu v Praze s fitness centrem, bazénem i saunou.“ (Alan Pock, CEO Investownu)

Časté dotazy

Kdy dostanu vyplacený zisk?

První zisk dostanete vyplacený po měsíci od odeslání vybrané částky partnerovi daného projektu a následně každý další měsíc po délku investice, a to vždy ve stejný den.

Je úrok fixní?

Ano, úroková sazba je fixní, tedy neměnná. Věříme, že stabilita portfolia přinese investorům větší jistoty.

Je investice zajištěná nemovitostí?

Ano, investice je zajištěná nemovitostí, na kterou se váže zástavní právo. Kdyby nastal jakýkoli problém, využije se zástavy na nemovitost, nemovitost se prodá a naši investoři budou vyplaceni.

Jaká jsou možná rizika?

Může se stát, že partner přestane splácet svůj úvěr. V tento okamžik zahajujeme vymáhání a požadujeme uhrazení veškerých pohledávek. V nejhorším možném případě se může stát, že se nemovitost, na kterou je dané zástavní právo, prodá a my vyplatíme své investory poměrnou částí na základě toho, kolik investovali.

Co se stane po investici?

Vaše investice přispívá k dosažení požadované částky. V okamžiku, kdy je částka vybrána a uběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky. Pokud by nebyla vybrána požadovaná částka, vracíme celý obnos vaší investice zpátky do Investown peněženky.

Co se děje s vybranou částkou?

Jakmile se vybere celá požadovaná částka a doběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky.

Co když budu chtít investici ukončit před uplynutím její celé délky?

V případě, že budete potřebovat investice ukončit předčasně, můžete ji nabídnout dalším uživatelům na Tržišti. Jakýkoliv ověřený uživatel ji od vás může koupit.

Co se stane po uplynutí délky investice?

Po uplynutí délky investice se vám vrátí všechny investované peníze do Investown peněženky, odkud si je buď můžete vybrat na svůj bankovní účet, nebo je znovu investovat do nového projektu.

Přílohy
KIIS
Získat aplikaci zdarma