Zpět
Bankovní úroveň zajištění

Rezidence Bartoloměj 2.etapa

I v druhé etapě je hlavním záměrem partnera dokončení rezidenčního projektu v klidné části Brno-Žebětín. Výstavba zahrnuje 69 bytových, apartmánových a ateliérových jednotek ve dvou moderně architektonicky řešených budovách zasazených do příjemného prostředí.

Výnos
9,8
% p.a.
Celková hodnota
7
mil. Kč
Splatnost
36
měsíců
Proinvestováno
Zajištěno hodnotou
43,4
mil. Kč
LTV
70
%
Stav
Proinvestováno
Účel
Výstavba

O projektu

Druhá etapa se začne úročit po vybraní celkové částky etapy, jakmile skončí lhůty na rozmyšlenou. Nově není třeba vyčkávat vybrání všech etap.

Partner do projektu vložil z vlastních prostředků 20 milionů korun a po dokončení stavby plánuje jednotlivé byty prodat.

  • Adresa nemovitosti: Žebětín
  • Lokalita: Brno, kraj Jihomoravský
  • Partner: PROPERITY Meander, s.r.o.
  • Financování: z prodeje nemovitostí zajišťujících úvěr nebo refinancováním
  • LTV: 70 %
  • Zajištění: úvěr ve výši 7 000 000 Kč je zajištěn nemovitostmi v katastrálním území Žebětín, obec Brno, parc. č. 2927/95, parc. č. 2927/240 a parc. č. 2927/241
  • Další zajištění: zástavní právo k nemovitostem, zástavní právo k obchodnímu podílu, osobní ručení, směnka
  • Rozměr: 5 855 m2 pozemek
  • Odkaz na referenční projekty partnera: https://www.properity.cz/developerske-projekty?tag=Probihajici
  • Odkaz na web partnera: https://www.properity.cz/o-spolecnosti

Detail projektu

Cílem projektu je výstavba rezidenční oblasti v Žebětíně u Brna. Projekt v Žebětíně nabízí dohromady 69 bytových, apartmánových a ateliérových jednotek ve dvou moderně architektonicky řešených budovách zasazených do příjemného prostředí s množstvím zeleně.

Každá z jednotek v prvním a druhém patře má vlastní balkón. Jednotky v přízemí jsou pak doplněny o terasu se soukromou zahrádkou. K jednotkám je možné dokoupit garážové stání či sklepní kóji. Garážová stání včetně sklepů jsou převážně umístěna v kryté podzemní garáži.

Několik bytů společně s kójemi a parkovacími stáními je již před dokončením projektu zarezervováných. Developer díky svým zkušenostem předpokládá brzké rezervace zbývajících jednotek.

Rezidence se nachází v klidné lokalitě přímo v Žebětíně u Brna, který je pouze 20 minut od brněnského centra. Nejbližší okolí nabízí možnost příjemných výletů do obory Holedná, na Brněnskou přehradu nebo do Bosonožského hájku.

Partner do projektu vložil z vlastních prostředků 20 milionů korun a po dokončení stavby plánuje jednotlivé byty prodat.

Financování projektu

Po úspěšném profinancování projektu má partner 36 měsíců na splacení jistiny úvěru.

Informace o tom, jaké má partner možnosti předčasného splacení úvěru, jsou uvedeny v části D, odrážce d) listu klíčových informací pro investory (KIIS).

Proč projektu věří náš obchodní ředitel?

„Projekt mě potěšil umístěním v klidné části Brna, kdy je na dosah jak veškerá společenská vybavenost, tak i příroda. Jednatel má dlouholeté zkušenosti s výstavbou i následným prodejem nemovitostí a moc si ceníme, že si nás vybral jako partnera zrovna s tímto projektem v sympatické lokalitě“ (Radek Jansa, obchodní ředitel Investownu)

Časté dotazy

Kdy dostanu vyplacený zisk?

První zisk dostanete vyplacený po měsíci od odeslání vybrané částky partnerovi daného projektu a následně každý další měsíc po délku investice, a to vždy ve stejný den.

Je úrok fixní?

Ano, úroková sazba je fixní, tedy neměnná. Věříme, že stabilita portfolia přinese investorům větší jistoty.

Je investice zajištěná nemovitostí?

Ano, investice je zajištěná nemovitostí, na kterou se váže zástavní právo. Kdyby nastal jakýkoli problém, využije se zástavy na nemovitost, nemovitost se prodá a naši investoři budou vyplaceni.

Jaká jsou možná rizika?

Může se stát, že partner přestane splácet svůj úvěr. V tento okamžik zahajujeme vymáhání a požadujeme uhrazení veškerých pohledávek. V nejhorším možném případě se může stát, že se nemovitost, na kterou je dané zástavní právo, prodá a my vyplatíme své investory poměrnou částí na základě toho, kolik investovali.

Co se stane po investici?

Vaše investice přispívá k dosažení požadované částky. V okamžiku, kdy je částka vybrána a uběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky. Pokud by nebyla vybrána požadovaná částka, vracíme celý obnos vaší investice zpátky do Investown peněženky.

Co se děje s vybranou částkou?

Jakmile se vybere celá požadovaná částka a doběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky.

Co když budu chtít investici ukončit před uplynutím její celé délky?

V případě, že budete potřebovat investice ukončit předčasně, můžete ji nabídnout dalším uživatelům na Tržišti. Jakýkoliv ověřený uživatel ji od vás může koupit.

Co se stane po uplynutí délky investice?

Po uplynutí délky investice se vám vrátí všechny investované peníze do Investown peněženky, odkud si je buď můžete vybrat na svůj bankovní účet, nebo je znovu investovat do nového projektu.

Přílohy
KIIS
Získat aplikaci zdarma