Zpět
Bankovní úroveň zajištění

Rezidence Chateau Troja 1. etapa

Záměrem partnera je refinancování stávajícího úvěru a následný prodej rodinného domu v luxusním projektu Chateau Troja.

Výnos
10,5
% p.a.
Celková hodnota
5
mil. Kč
Splatnost
36
měsíců
Proinvestováno
Zajištěno hodnotou
17
mil. Kč
LTV
76,5
%
Stav
Proinvestováno
Účel
Bezúčelový úvěr

O projektu

Jednotka má nadstandardní obytnou plochu 112 m2, dispozicí 4 + kk a prostornou předzahrádku o ploše 77 m2. Nechybí ani dvě podzemní garážová stání a sklep o velikosti 4 m2.

Partner již do tohoto projektu z vlastních zdrojů investoval 9 000 000 Kč.

Tuto etapu projektu ihned po vybrání potřebné částky zpracujeme a díky novému softwaru přibližně do týdne přepneme do stavu Vyplácení výnosů.

  • Adresa nemovitosti: Praha, Troja
  • Lokalita: Praha, Středočeský kraj
  • Partner: Ing. Martin Vopěnka
  • Financování: Z prodeje nemovitosti
  • LTV: 76,5 %
  • Zajištění: úvěr ve výši 5 000 000 Kč je zajištěn nemovitostmi (pozemky) v hodnotě 17 000 000 Kč; konkrétně se jedná o bytovou jednotku 7/615 na pozemku p. č. 231/1, 231/3, 231/9, 231/10, 231/12, 231/16, 231/18, 231/20, 232/1, 232/3, 232/4, 233, 234 v k. ú. Troja, obec Praha, okres a kraj hl. m. Praha, LV č. 8554, 1230, včetně spoluvlastnického podílu 1160/133329 na společných částech domu a pozemku.
  • Další zajištění: zástavní právo k nemovitostem, osobní ručení, notářský zápis
  • Rozměr: 107,77 m2
Detail projektu

Luxusní projekt Chateau Troja je rezidence s několika moderními bytovými jednotkami, které disponují garáží i zahradou. Jedná se o bezúčelový úvěr na podnikání vč. refinancování stávajícího úvěru. Záměrem partnera je následný prodej nemovitosti se ziskem, a to ideálně během roku 2025.

Praha Troja je velmi lukrativní lokalitou, a to především pro rodiny z Prahy a okolí. Průměrná cena čtyřpokojového bytu se v oblíbené pražské Troji pohybuje okolo 12 857 650 Kč.

Financování projektu

Po úspěšném profinancování projektu má partner 36 měsíců na splacení jistiny úvěru.

Informace o tom, jaké má partner možnosti předčasného splacení úvěru, jsou uvedené v části D, odrážce d) listu klíčových informací pro investory (KIIS).

Proč projektu věří náš CEO?

„Ing. Vopěnka je zkušeným podnikatelem a má za sebou hned několik úspěchů, ať už s vlastními projekty, či jako spisovatel a publicista. Jeho projekt Chateau Troja disponuje kvalitní zástavnou nemovitostí a nachází se ve velmi lukrativní lokalitě.“ (Alan Pock, CEO Investownu)

Časté dotazy

Kdy dostanu vyplacený zisk?

První zisk dostanete vyplacený po měsíci od odeslání vybrané částky partnerovi daného projektu a následně každý další měsíc po délku investice, a to vždy ve stejný den.

Je úrok fixní?

Ano, úroková sazba je fixní, tedy neměnná. Věříme, že stabilita portfolia přinese investorům větší jistoty.

Je investice zajištěná nemovitostí?

Ano, investice je zajištěná nemovitostí, na kterou se váže zástavní právo. Kdyby nastal jakýkoli problém, využije se zástavy na nemovitost, nemovitost se prodá a naši investoři budou vyplaceni.

Jaká jsou možná rizika?

Může se stát, že partner přestane splácet svůj úvěr. V tento okamžik zahajujeme vymáhání a požadujeme uhrazení veškerých pohledávek. V nejhorším možném případě se může stát, že se nemovitost, na kterou je dané zástavní právo, prodá a my vyplatíme své investory poměrnou částí na základě toho, kolik investovali.

Co se stane po investici?

Vaše investice přispívá k dosažení požadované částky. V okamžiku, kdy je částka vybrána a uběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky. Pokud by nebyla vybrána požadovaná částka, vracíme celý obnos vaší investice zpátky do Investown peněženky.

Co se děje s vybranou částkou?

Jakmile se vybere celá požadovaná částka a doběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky.

Co když budu chtít investici ukončit před uplynutím její celé délky?

V případě, že budete potřebovat investice ukončit předčasně, můžete ji nabídnout dalším uživatelům na Tržišti. Jakýkoliv ověřený uživatel ji od vás může koupit.

Co se stane po uplynutí délky investice?

Po uplynutí délky investice se vám vrátí všechny investované peníze do Investown peněženky, odkud si je buď můžete vybrat na svůj bankovní účet, nebo je znovu investovat do nového projektu.

Přílohy
KIIS
Získat aplikaci zdarma