Zpět
Bankovní úroveň zajištění

Rezidence Hlubočepy 2. etapa

Generálním dodavatelem stavby je firma LAKOMIRAVA s.r.o., která se v roce 2022 umístila v exkluzivním žebříčku nejúspěšnějších firem CZECH TOP 100.

Výnos
10
% p.a.
Celková hodnota
7,13
mil. Kč
Splatnost
14
měsíců
Proinvestováno
Zajištěno hodnotou
49,1
mil. Kč
LTV
76,2
%
Stav
Proinvestováno
Účel
Nákup nemovitosti

O projektu

Projekt Hlubočepy nabízí originální městské bydlení v bytovém domě o třech prostorných bytových jednotkách v klidné a vyhledávané lokalitě Prahy 5, která je vzdálena 10 minut jízdy autem od centra. Projekt je situován s výhledem na Prokopské údolí a Kavčí hory.

VivoFox s.r.o. se záštitou pana Jiřího Nováka již do projektu investoval 12 mil. korun.

  • Adresa nemovitosti: Ke Smíchovu, Praha 5
  • Lokalita: Praha, Středočeský kraj
  • Partner: VivoFox s.r.o.
  • Financování: z prodeje nemovitosti zajišťující úvěr nebo refinancováním
  • LTV: 76,2 %
  • Zajištění: úvěr ve výši 8 316 832 Kč je zajištěn nemovitostí v hodnotě 49 100 000 Kč; Bytové a nebytové jednotky v rozestavěném bytovém domě na pozemku p. č. 900/2 a pozemky 900/1 a 900/2, vše v k. ú. Hlubočepy, obec Praha, kraj hl. m. Praha, LV 11247, a dále byty č. 735/47 a 735/89 (LV 6530) v budově č. p. 735 (bytový dům) a spoluvlastnické podíly 509/274635 a 400/274635 na tomto domě (LV 6530) a stejné podíly na pozemku p. č. 1160/93 (LV 1300) v k. ú. Troja, obec Praha, kraj hl. m. Praha.
  • Další zajištění: Zástavní právo k obchodnímu podílu – VivoFox s.r.o., Osobní ručení – JIŘÍ NOVÁK, dat. nar. 30. srpna 1983, notářský zápis
  • Rozměr: 721,5 m2 celková podlahová plocha, 837,5 m2 pozemek
  • *Referenční projekty partnera: https://www.rezidencehlubocepy.cz/

Detail projektu

Původní projekt byl navržen jako standardní bydlení, ale VivoFox s.r.o. se rozhodl celý projekt předělat na vzdušný a prostorný domov pro klienty s vysokými nároky a citem pro detail.

Dům je promyšlený do posledního detailu, aby splňoval i ty nejnáročnější standardy bydlení. Jedná se o exkluzivní domov s perfektní dostupností do centra Prahy. Rezidence Hlubočepy leží na samotném vrcholu Barrandova v ulici Ke Smíchovu na Praze 5. Do centra města se z domova dostanete autem za krásných 10 minut a zastávku MHD budete mít přímo v ulici.


Financování projektu

Po úspěšném profinancování projektu má partner 14 měsíců na to, aby dokončil rekonstrukci, nemovitost pronajal, a mohl tak splatit jistinu projektu.

Informace o tom, jaké má partner možnosti předčasného splacení úvěru, jsou uvedeny v části D, odrážce d) listu klíčových informací pro investory (KIIS).


Proč projektu věří náš obchodní ředitel?

„Bydlení v atraktivních pražských Hlubočepech je velmi kvalitně zpracované a vhodné i pro ty nejnáročnější klienty. Věříme, že tento projekt, který probíhá pod záštitou pana Nováka, je skvělou volbou, jak diverzifikovat své investiční portfolio a zajistit si atraktivní výnos.“ (Radek Jansa, obchodní ředitel Investownu)

Časté dotazy

Kdy dostanu vyplacený zisk?

První zisk dostanete vyplacený po měsíci od odeslání vybrané částky partnerovi daného projektu a následně každý další měsíc po délku investice, a to vždy ve stejný den.

Je úrok fixní?

Ano, úroková sazba je fixní, tedy neměnná. Věříme, že stabilita portfolia přinese investorům větší jistoty.

Je investice zajištěná nemovitostí?

Ano, investice je zajištěná nemovitostí, na kterou se váže zástavní právo. Kdyby nastal jakýkoli problém, využije se zástavy na nemovitost, nemovitost se prodá a naši investoři budou vyplaceni.

Jaká jsou možná rizika?

Může se stát, že partner přestane splácet svůj úvěr. V tento okamžik zahajujeme vymáhání a požadujeme uhrazení veškerých pohledávek. V nejhorším možném případě se může stát, že se nemovitost, na kterou je dané zástavní právo, prodá a my vyplatíme své investory poměrnou částí na základě toho, kolik investovali.

Co se stane po investici?

Vaše investice přispívá k dosažení požadované částky. V okamžiku, kdy je částka vybrána a uběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky. Pokud by nebyla vybrána požadovaná částka, vracíme celý obnos vaší investice zpátky do Investown peněženky.

Co se děje s vybranou částkou?

Jakmile se vybere celá požadovaná částka a doběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky.

Co když budu chtít investici ukončit před uplynutím její celé délky?

V případě, že budete potřebovat investice ukončit předčasně, můžete ji nabídnout dalším uživatelům na Tržišti. Jakýkoliv ověřený uživatel ji od vás může koupit.

Co se stane po uplynutí délky investice?

Po uplynutí délky investice se vám vrátí všechny investované peníze do Investown peněženky, odkud si je buď můžete vybrat na svůj bankovní účet, nebo je znovu investovat do nového projektu.

Přílohy
KIIS
Získat aplikaci zdarma