Zpět
Bankovní úroveň zajištění

Rezidence Jateční – 1. tranše (E2)

Cílem partnera je realizace projektu Rezidence Jateční v samém centru města Přerov.

Výnos
10
% p.a.
Celková hodnota
5
mil. Kč
Splatnost
36
měsíců
Proinvestováno
Zajištěno hodnotou
28,32
mil. Kč
LTV
68,9
%
Stav
Proinvestováno
Účel
Nákup nemovitosti

O projektu

Ve výsledku by mělo vzniknout 6 designových velkometrážních bytů o dispozicích 3 + kk až 4 + kk. Ke každému bytu náleží velký sklep a soukromé parkovací stání ve dvoře. Na každém patře budou pouze 2 byty, což zajistí pocit komfortu a soukromí. Každá bytová jednotka bude mít velká okna, vysoké stropy a plochu nad 90 m². Dům bude kompletně zrekonstruován. Plánuje se výměna oken, zateplení a nová fasáda.

Vnitřní provedení bytů bude také na vysoké úrovní. Použijí se nadstandardní materiály, velkoformátové obklady, moderní vybavení koupelen, dřevěné podlahy, zdravé a úsporné topné panely od firmy FOUCZECH.

Přerov má obrovský potenciál. Vznikají tam developerské projekty, které lákají nové obyvatelé do města. Dva byty už má partner ve fázi prodeje.

Finanční prostředky budou použity na dostavbu dvou půdních bytů (které jsou z 26 % dostavěny) a na nákup nemovitosti ve skupině.

Partner již s námi úspěšně profinancoval svůj projekt Byty Třebízského.

Více o projektu se dozvíte na webu Rezidence Jateční.

  • Lokalita: Přerov
  • Partner: NRE nemovitosti s.r.o.
  • Financování: z prodeje nemovitosti zajišťující úvěr nebo refinancováním z bankovního úvěru
  • LTV: 68,93 %
  • Zajištění: Úvěr v celkové výši první tranše 19 521 500 Kč je zajištěn nemovitostí v hodnotě 28 320 000 Kč (LTV 68,93 %). V této etapě první tranše vybíráme 5 076 000 Kč.
Způsoby zajištění
  1. Zástavní právo na nemovitosti: Soubor bytových a nebytových jednotek – jiné nebytové jednotky č. 2177/1, 2177/2, 2177/3, bytové jednotky 2177/4, 2177/6, k. ú. Přerov. Zapsáno na LV: 5088 (bytový dům s pozemkem), 20546 (jednotky), v k. ú. Přerov, obec Přerov, okres Přerov. Jednotka č. 2177/8 (rozestavěná jednotka) a jednotka č. 2177/9 (rozestavěná jednotka) v domě č. p. 2177 (rod. dům) na pozemku parc. č. 196, včetně podílu na společných částech nemovitosti o velikosti 1184/8467, zapsaná na LV 20546, k. ú. Přerov.
  2. Zástavní právo k obchodnímu podílu: NRE nemovitosti s.r.o., IČ: 19405600
  3. Osobní ručení: DANIEL NEVRKLA, dat. nar. 12. května 1988
  4. Notářský zápis s doložkou přímé vykonatelnosti.
Financování projektu

Po úspěšném profinancování projektu má partner 36 měsíců na splacení jistiny úvěru.

Informace o tom, jaké má partner možnosti předčasného splacení úvěru, jsou uvedeny v části D, odrážce d) listu klíčových informací pro investory (KIIS).

Informace ohledně rizikového skóre projektu najdete v Tabulce risk scoringu.

Časté dotazy

Kdy dostanu vyplacený zisk?

První zisk dostanete vyplacený po měsíci od odeslání vybrané částky partnerovi daného projektu a následně každý další měsíc po délku investice, a to vždy ve stejný den.

Je úrok fixní?

Ano, úroková sazba je fixní, tedy neměnná. Věříme, že stabilita portfolia přinese investorům větší jistoty.

Je investice zajištěná nemovitostí?

Ano, investice je zajištěná nemovitostí, na kterou se váže zástavní právo. Kdyby nastal jakýkoli problém, využije se zástavy na nemovitost, nemovitost se prodá a naši investoři budou vyplaceni.

Jaká jsou možná rizika?

Může se stát, že partner přestane splácet svůj úvěr. V tento okamžik zahajujeme vymáhání a požadujeme uhrazení veškerých pohledávek. V nejhorším možném případě se může stát, že se nemovitost, na kterou je dané zástavní právo, prodá a my vyplatíme své investory poměrnou částí na základě toho, kolik investovali.

Co se stane po investici?

Vaše investice přispívá k dosažení požadované částky. V okamžiku, kdy je částka vybrána a uběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky. Pokud by nebyla vybrána požadovaná částka, vracíme celý obnos vaší investice zpátky do Investown peněženky.

Co se děje s vybranou částkou?

Jakmile se vybere celá požadovaná částka a doběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky.

Co když budu chtít investici ukončit před uplynutím její celé délky?

V případě, že budete potřebovat investice ukončit předčasně, můžete ji nabídnout dalším uživatelům na Tržišti. Jakýkoliv ověřený uživatel ji od vás může koupit.

Co se stane po uplynutí délky investice?

Po uplynutí délky investice se vám vrátí všechny investované peníze do Investown peněženky, odkud si je buď můžete vybrat na svůj bankovní účet, nebo je znovu investovat do nového projektu.

Přílohy
KIIS
Získat aplikaci zdarma