Zpět
Bankovní úroveň zajištění

Rezidence Polom 2

Cílem projektu je výstavba rodinného domu se třemi bytovými jednotkami v Oticích u Opavy.

Výnos
10
% p.a.
Celková hodnota
2,28
mil. Kč
Splatnost
23
měsíců
Proinvestováno
Zajištěno hodnotou
5,8
mil. Kč
LTV
60
%
Stav
Proinvestováno
Účel
Výstavba

O projektu

Partner z vlastních prostředků investoval již 2,3 miliony korun a to konkrétně koupí pozemku, kde bude probíhat výstavba. Odhadovaná hodnota domu je 8,5 milionů korun a jeho prodej partner plánuje v rozmezí 12-15 měsíců.

  • Adresa nemovitosti: Otice, obec Otice
  • Lokalita: Opava
  • Partner: G1 - Rezidence Polom s.r.o.
  • Financování: z prodeje nemovitosti zajišťující úvěr
  • LTV: 60 %
  • Zajištění: úvěr ve výši 2 280 0000 Kč je zajištěn nemovitostí v hodnotě 5 800 000 Kč; konkrétně se jedná o pozemek p.č. 777/23, k.ú. Otice, obec Otice, okres Opava, LV 873
  • Další zajištění: zástavní právo k financované nemovitosti, zástavní právo na obchodním podílu, osobní ručení jednatele, směnka
  • Rozměr: 265 m2 celková podlahová plocha, 697 m2 pozemek

Detail projektu

Projekt Rezidence Polom, kde se rodinný dům bude nacházet, nabízí klidné bydlení v moderně koncipovaném rodinném domu v klidných Oticích u Opavy nedaleko od přírodní památky Otické sopky. Obec se nachází na území historického Slezska v okrese Opava v Moravskoslezském kraji. Jedná se o malý, ale moderní projekt o třech bytových jednotkách, který bude po výstavbě nabídnut k prodeji.


Financování projektu

Po úspěšném profinancování projektu má partner 23 měsíců na dokončení výstavby a prodej domu tak, aby mohl splatit jistinu projektu, která bude uhrazena z příjmu z prodeje.

Informace o možnosti předčasného splacení úvěru partnerem jsou uvedeny v části D, odrážce d) listu klíčových informací pro investory (KIIS).


Proč projektu věří náš obchodní ředitel?

„Za Rezidencí Polom stojí zkušená skupina společně s panem Podzemným, která má bohaté zkušenosti s developmentem menších projektů. Jsem rád, že můžeme pomoci při rozvoji bydlení v Opavských Oticích a nabídnout moderní bydlení zdejším rodinám.“ (Radek Jansa, obchodní ředitel Investownu)

Časté dotazy

Kdy dostanu vyplacený zisk?

První zisk dostanete vyplacený po měsíci od odeslání vybrané částky partnerovi daného projektu a následně každý další měsíc po délku investice, a to vždy ve stejný den.

Je úrok fixní?

Ano, úroková sazba je fixní, tedy neměnná. Věříme, že stabilita portfolia přinese investorům větší jistoty.

Je investice zajištěná nemovitostí?

Ano, investice je zajištěná nemovitostí, na kterou se váže zástavní právo. Kdyby nastal jakýkoli problém, využije se zástavy na nemovitost, nemovitost se prodá a naši investoři budou vyplaceni.

Jaká jsou možná rizika?

Může se stát, že partner přestane splácet svůj úvěr. V tento okamžik zahajujeme vymáhání a požadujeme uhrazení veškerých pohledávek. V nejhorším možném případě se může stát, že se nemovitost, na kterou je dané zástavní právo, prodá a my vyplatíme své investory poměrnou částí na základě toho, kolik investovali.

Co se stane po investici?

Vaše investice přispívá k dosažení požadované částky. V okamžiku, kdy je částka vybrána a uběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky. Pokud by nebyla vybrána požadovaná částka, vracíme celý obnos vaší investice zpátky do Investown peněženky.

Co se děje s vybranou částkou?

Jakmile se vybere celá požadovaná částka a doběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky.

Co když budu chtít investici ukončit před uplynutím její celé délky?

V případě, že budete potřebovat investice ukončit předčasně, můžete ji nabídnout dalším uživatelům na Tržišti. Jakýkoliv ověřený uživatel ji od vás může koupit.

Co se stane po uplynutí délky investice?

Po uplynutí délky investice se vám vrátí všechny investované peníze do Investown peněženky, odkud si je buď můžete vybrat na svůj bankovní účet, nebo je znovu investovat do nového projektu.

Přílohy
KIIS
Získat aplikaci zdarma