Zpět
Bankovní úroveň zajištění

Rezidence Rychnovská

Hlavním záměrem partnera je výstavba bytového komplexu v Jablonci nad Nisou. Vybrané finance použije partner na dokončení rekonstrukce bytového domu a všech 5 bytových jednotek, které následně plánuje prodat do soukromého vlastnictví.

Výnos
8,5
% p.a.
Celková hodnota
14
mil. Kč
Splatnost
9
měsíců
Proinvestováno
Zajištěno hodnotou
28
mil. Kč
LTV
50
%
Stav
Proinvestováno
Účel
Výstavba

O projektu

Shrnutí

Rezidence Rychnovská, s.r.o. koupila v únoru tohoto roku budovu k rekonstrukci se stavebním povolením v Jablonci Kokoníně. Hlavním záměrem partnera je výstavba bytového komplexu v Jablonci nad Nisou nedaleko Jizerských hor s řadou zajímavých míst (ski areál Bedřichov, hora Ještěd, přírodní park Maloskalsko). Z 5 bytů bude na výběr z 3+kk a 4+kk a každá bytová jednotka bude mít samostatný vstup, terasu či balkon, a zahradu.

Tento úvěr je zajištěný předmětnou budovou.

Referenční projekt odkazy: https://rezidencerychnovska.cz/

Financování projektu

Po úspěšném profinancování projektu má partner 9 měsíců na dokončení rekonstrukce tak, aby mohl splatit jistinu projektu, která bude uhrazena z prodeje nemovitosti zajišťující úvěr.

Časté dotazy

Kdy dostanu vyplacený zisk?

První zisk dostanete vyplacený po měsíci od odeslání vybrané částky partnerovi daného projektu a následně každý další měsíc po délku investice, a to vždy ve stejný den.

Je úrok fixní?

Ano, úroková sazba je fixní, tedy neměnná. Věříme, že stabilita portfolia přinese investorům větší jistoty.

Je investice zajištěná nemovitostí?

Ano, investice je zajištěná nemovitostí, na kterou se váže zástavní právo. Kdyby nastal jakýkoli problém, využije se zástavy na nemovitost, nemovitost se prodá a naši investoři budou vyplaceni.

Jaká jsou možná rizika?

Může se stát, že partner přestane splácet svůj úvěr. V tento okamžik zahajujeme vymáhání a požadujeme uhrazení veškerých pohledávek. V nejhorším možném případě se může stát, že se nemovitost, na kterou je dané zástavní právo, prodá a my vyplatíme své investory poměrnou částí na základě toho, kolik investovali.

Co se stane po investici?

Vaše investice přispívá k dosažení požadované částky. V okamžiku, kdy je částka vybrána a uběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky. Pokud by nebyla vybrána požadovaná částka, vracíme celý obnos vaší investice zpátky do Investown peněženky.

Co se děje s vybranou částkou?

Jakmile se vybere celá požadovaná částka a doběhne lhůta na rozmyšlenou, podepisujeme zástavní smlouvy a částku odesíláme partnerovi, který následně projekt realizuje a měsíčně splácí úroky.

Co když budu chtít investici ukončit před uplynutím její celé délky?

V případě, že budete potřebovat investice ukončit předčasně, můžete ji nabídnout dalším uživatelům na Tržišti. Jakýkoliv ověřený uživatel ji od vás může koupit.

Co se stane po uplynutí délky investice?

Po uplynutí délky investice se vám vrátí všechny investované peníze do Investown peněženky, odkud si je buď můžete vybrat na svůj bankovní účet, nebo je znovu investovat do nového projektu.

Přílohy
KIIS
Získat aplikaci zdarma