Cesta k vašim finančním cílům začíná zde

Scan the QR code with your phone’s camera to download the app. Signing up is simple, you’ll be ready to go in less than 5 minutes.

Pro stažení aplikace Investown otevřete fotoaparát telefonu a naskenujte QR kód. Registrace je jednoduchá a zabere vám jen pár minut. Pak už se můžete pustit do výběru investice.

Dostupné na

Propagujte Investown, získejte příjem z provizí

Zpřístupněte investování do nemovitostí svým posluchačům a čtenářům a vydělávejte až 2,5 % z každé jejich investované částky.

„Řešení, jak investovat do nemovitosti již od pěti set korun. Jeden z posledních bytů v hodnotě 2,2 milionu korun byl uživateli proinvestovaný za 67 minut.“

„Projekt Investown, ve kterém drží podíl Česká spořitelna, má po roce působení zhruba 50 tisíc uživatelů, kteří investovali přes 400 milionů.“

„Investown používá k vyhledávání vhodných bytů po celé republice speciální software, který umožňuje předběhnout realitní investory.“

Partnerství, které stojí na pevných základech

Nejrychleji rostoucí fintechová platforma Investown zpřístupňuje investování do konkrétních nemovitostí s ročním zhodnocením až 10,5 % každému. Přes 80 000 investorů u nás proinvestovalo více než 2 miliardy korun.  
 • Výše vkladů investorů s časem stoupá

  Přiveďte své čtenáře, po celý první rok máte procenta z každé jejich investované částky.

 • Výdělky až 2,5 % z každé investice

  Se zvyšujícím se měsíčním objemem registrovaných uživatelů, které na Investown přivedete a kteří zainvestují, roste výše procenta pro vás. 

 • Osobní kouč a podpora

  Bannery, loga a grafiku vám připravíme. Vše ohledně růstu vašeho partnerského účtu můžete řešit s vaším osobním account managerem Terezou.

Co říkají naši partneři

V rozhovorech s hosty často řešíme investice, a proto nás Investown a jejich partnerský program zaujal. Diváci a posluchači si aplikaci oblíbili, investováním přes náš odkaz se mohou zapojit do různých soutěží. My sami již přes Investown delší dobu investujeme a můžeme jej tak doporučit i našim divákům.
Martin Klesnil a Patrik Fiala
U Kulatého stolu

Jak to funguje?

Propagujte Investown na svém blogu nebo kanálu, získávejte provize a vydělávejte.

 • 1
  Doporučte Investown na vaší stránce

  Každý partner dostane jedinečný URL odkaz, který může umístit na své webové stránky nebo do marketingových materiálů.

 • 2
  Statistiky na jednom místě

  Všechny statistiky můžete sledovat na jednom místě na základě svého jedinečného odkazu.

 • 3
  Zisky máte v kapse

  Partneři jsou odměňováni procentuálním podílem z peněz, které doporučení klienti přes Investown investují.

Často kladené otázky

Co je Investown?

Investown je platforma, která zpřístupňuje investice do nemovitostí úplně komukoli a bez zbytečné práce navíc. Nabízíme široký výběr více než 150 nemovitostí po celé České republice se zhodnocením až 10,5 % p.a.

Kdo se může přihlásit do programu?

V našem partnerském programu rádi uvítáme každého, kdo má vlastní web, blog nebo třeba YouTube kanál.

Co je potřeba, aby byla má žádost o affiliate partnerství schválena? 

Stačí se do programu přihlásit, a my se již postaráme o hladký průběh schválení. Jediný důvod, proč může dojít k zamítnutí žádosti, je příliš malé publikum nebo publikum, které není relevantní pro oblast financí, investic a nemovitostí. 

Musím sám aktivně investovat na Investownu? 

Fakticky na tom netrváme. Dává smysl si Investown zkusit, zamilovat a teprve poté se přihlásit jako affiliate partner – produktu musíte důvěřovat, abyste byli v propagaci úspěšní.

Co při propagaci doporučujete a čeho se naopak vyvarovat? 

Po schválení dostane každý affiliate partner přehledný dokument s návodem, co smí propagovat a jakým způsobem. 

Kde můžu sledovat mnou přivedené investory?

Pro spravování partnerských účtů používáme software Tapfilliate. Po přihlášení do programu a schválení vašeho účtu budete moci sledovat všechny informace v přehledu. Uvidíte zde prokliky, registrované uživatele a investory.

Spravuji více webů. Mohu Investown propagovat na všech z nich?

Ano, jako partner můžete Investown propagovat na více webových stránkách najednou v rámci jednoho účtu.

Jak často dostanu zaplaceno?

Provize z investovaných částek uvidíte instantně. Vybrat je můžete vždy 3 měsíce od investice, abychom zamezili případným podvodům.

Jak se počítá můj příjem?

Veškeré příjmy jsou vypočítávány s měsíční frekvencí na základě počtu přivedených investorů v daném měsíci. Po schválení budete moci vaše výdělky jednoduše sledovat na jednom místě.

Potřebujete odpovědět na něco jiného? Zahájit chat

Vydělávejte s Investown

Investování do nemovitostí už dávno není jen pro vybrané. Propagujte Investown na vašem webu a získejte příjem navíc z přivedených investorů.
Právě přijímáme nové partnery