Cesta k vašim finančním cílům začíná zde

Scan the QR code with your phone’s camera to download the app. Signing up is simple, you’ll be ready to go in less than 5 minutes.

Pro stažení aplikace Investown otevřete fotoaparát telefonu a naskenujte QR kód. Registrace je jednoduchá a zabere vám jen pár minut. Pak už se můžete pustit do výběru nemovitosti.

Dostupné na

Propagujte Investown, mějte příjem z provizí

Zpřístupněte investování do nemovitostí svým posluchačům a čtenářům a vydělávejte až 2,5 % z každé jejich investované částky.

"Řešení, jak investovat do nemovitosti již od pěti set korun. Jeden z posledních bytů v hodnotě 2,2 milionu korun byl uživateli proinvestovaný za 67 minut."

"Projekt Investown, ve kterém drží podíl Česká spořitelna, má po roce působení zhruba 50 tisíc uživatelů, kteří investovali přes 400 milionů."

"Investown používá k vyhledávání vhodných bytů po celé republice speciální software, který umožňuje předběhnout realitní investory."

Partnerství, které stojí na pevných základech

Nejrychleji rostoucí fintechová platforma Investown zpřístupňuje investování do konkrétních nemovitostí s ročním zhodnocením od 8 % každému. Přes 50 000 investorů u nás proinvestovalo více než 500 milionů korun.  
 • Výše vkladů investorů s časem stoupá

  Přiveďte své čtenáře, po celý první rok máte procenta z každé jejich investované částky.

 • Výdělky až 2,5 % z každé investice

  Se zvyšujícím se měsíčním objemem registrovaných uživatelů, které na Investown přivedete a kteří zainvestují, roste výše procenta pro vás. 

 • Osobní kouč a podpora

  Bannery, loga a grafiku vám připravíme. Vše ohledně růstu vašeho partnerského účtu můžete řešit s vaším osobním account managerem Terezou.

Jak to funguje?

Propagujte Investown na svém blogu nebo kanálu, získávejte provize a vydělávejte.

 • 1
  Doporučte Investown na vaší stránce

  Každý partner dostane jedinečný URL odkaz, který může umístit na své webové stránky nebo do marketingových materiálů.

 • 2
  Statistiky na jednom místě

  Všechny statistiky můžete sledovat na jednom místě na základě svého jedinečného odkazu.

 • 3
  Zisky máte v kapse

  Partneři jsou odměňováni procentuálním podílem z peněz, které doporučení klienti přes Investown investují.

Často kladené otázky

Jak se počítá můj příjem?

Veškeré příjmy jsou vypočítávány s měsíční frekvencí na základě počtu přivedených investorů v daném měsíci. Po schválení budete moci vaše výdělky jednoduše sledovat na jednom místě.

Potřebujete odpovědět na něco jiného? Zahájit chat

Vydělávejte s Investown

Investování do nemovitostí už dávno není jen pro vybrané. Propagujte Investown na vašem webu a získejte příjem navíc z přivedených investorů.
Právě přijímáme nové partnery